0

Сукня А-силуету

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 22.03.2021
4
Поділитись:

Опис


Вітаю Вас, шановні форумчанки!

Відбувся флешмоб "Я пошию собі свято" нікопольського клубу швачок. Умовою якого було ️пошиття сукні в пастельній палітрі з обмеженням до 5 кольорів. Я довго вагалась: шити чи не шити, чи потрібна мені "25 сукня" в гардеробі? Та вирішила вдягти давно відшиту сукню, яка точнісінько за кольором співпадала із заданою палітрою.

Будь ласка, не обурюйтесь на мене. На форумі я цю сукню вже презентувала. Але, раз у попередньому пості мова йшла про наше свято суконь, то я, як учасниця флешмобу та його організатор, вирішила зробити ще раз показ свого виробу.

Сподіваюсь, що дівчата клубу, все ж таки, приєднаються до мене і почнуть розміщувати свої достойні роботи. Ніяк не можу їх вговорити.

Модель цієї сукні поєднана з двох викрійок (Бурда 3-2012 (сукня А-силуету) та Бурда 10-2015 (комір-стійка)). По спинці зроблено розріз від стійки до лінії таліі. На примірці мені здалось, що для офісу довжина розрізу дуже відверта, а відмовлятись від нього я не хотіла, тому посередині я зробила перемичку. Сукня пошита з мого улюбленого стрейч-габардину.

Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Олечка, это только ты знаешь, что сукня "давно відшита"...

А нашему вниманию представлена актуальная модель, стильная и модная, да к тому же она очень к лицу своей хозяйке )))

Зоечка, благодарю за приятные слова!

Олю, на таку красу можна і потрібно милуватися знову і знову) Дякую за вашу активну позицію - такий клуб організували. Всі дівчата молодці - красуні і майстрині.

Олено, дуже вдячна за підтримку та компліменти!

Хіт продажу