0

Швачка у хаті. Моя творча майстерня.

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 19.11.2018
16
Поділитись:

Опис


Ласкаво прошу до моєї "Творчої майстерні"!

В окремій кімнаті, яку ми переробили після від'їзду доньки на вітальню, є куточок для моєї творчості. Ескіз етажерки з тумбою на 2 відсіка (назву цю меблеву контрукцію так) розробляла сама, із внесенням коректив з боку дизайнера з меблів. Перед меблярами стояла умова - зробити один відсік у невеличкій шафі так, щоб в ній дружно розмістились швейна машина та оверлок, а в іншому швейне приладдя та аксесуари. Стіл водночас мав бути і письмовим, і комп'ютерним, і швейним.

Спочатку все так і було. Радощі моїй не було меж - все сховано та упорядковано. Доки я не придбала нову швейну машину, яка ніяк не хотіла розміщуватись на місце старої помічниці. І відтепер, вона "живе" над шафою. Коли починається процес, машинка переїжджає на стіл, а оверлок на тумбу.

Шити почала зі школи. Перший журнал Бурда придбала у 1989 році. Так і пішло… Журнали купую з періодичністю 1-2 на рази рік - для підйому настрію та стимулу. Якщо потрібні викрійки - іду до бібліотеки (там зберігається підписка журналів з 90-х років). Викрійки переношу на газету за допомогою копірки (з метою економії), надписи роблю маркером. Викрійки складаю з інструкціями по шиттю, додаючи опис тканини та зміни процесу шиття, зберігаю у теках. Періодично їх утилізую, залишаючи тільки улюблені та базові. Окрема тека для технічних малюнків з виділенням моделей які сподобались. Великі деталі викрійки розкроюю на полу, маленькі на столі. Мрія - розкладний стіл для розкрою, але це поки мрія.

Відрізи та великі залишки тканин зберігаю намотуючи на картон однакового розміру, краї закріплюю булавками, та складаю вертикально у коробку. Нитки, гудзики, тасьма - у коробках із під печива. Кожний рядок ниток у коробці відокремлено тонким картоном. Гудзики посортовані за кольором по пакетах із застібкою. Одну із коробок для ниток задекорувала у стилі "швейний стимпанк". На столі розташован власноруч виготовлений органайзер для швейного приладдя (лінійки, карандаші, ножиці, булавки, сантиметр, шкатулка з нитками). Біля столу плетена скриня, в якій я зберігаю вироби "в процесі" та усілякий робочий "хлам" для творчості.

Фотографії та пости відшитих моделей одягу та виробів моєї творчості зберігаю у компі для бистрого розташування у соцмережах, та написання наступних постів.

Дуже приємно, що ви завітали до моєї Творчої майстерні)

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Дуже вишукана та охайна майстерня. 

Дякую, мені дуже приємно)

Дякую за можливість побувати у вашій майстерні! Ідеальний порядок, витончений стиль, дуже приємне місце для творчості. І дякую за ідеї зберігання ниток в круглих коробках, розділивши їх смугами картону. Просто і зручно.

Дякую і вам, Олено, що завітали до мене)

Ольго, дякую, шо показали святе)
Це той випадок, коли куточок для творчості сам по собі вже і є витвором мистецтва! Просто приємно дивитися як на загальний план, так в на кожну річ окремо) Ідея збереження ниток в круглих коробках від печіва сподобалась. Ідея збереження тканин взагалі поза конкурсом, точно використаю. Саме зараз виволокла кульки з тканинами і залишками, думаю: що можна порізати на картонки?)))
Приємного дня і натхнення Вам)

Дякую,Наталю, за відгук. Рада що мої ідеї підхоплюють, і вони можуть бути корисними для інших)))

Дуже затишний у Вас куточок і така в ньому творча атмосфера.Така собі маленька дізайн-студія.

Таню, дякую! Приємно, коли твої задумки втілені у життя та приносять задоволення оточуючим тебе людям)

Як же гарно! Майстерня така ж як і ваші моделі, так і хочеться сказати витончена! Є цікаві ідеї на замітку )))

Ой, Надю, як приємно! Давно хотілось відкрити завісу своєї творчості, а тут така гарна нагода - флешмоб. Рада була поділитись ідеями)))

Я бы назвала Вашу мастерскую - домиком Феи-искуссницы:)

Спасибо, Катя, за оригинальное сравнение)

Які приємні кольори! В такій кімнаті, напевно, натхнення присутнє постійно.  Ідея зберігати тканину на картонках - просто ВАУ!!!! Так все охайно і зручно! Ольго, дякую, що поділилися!!!

Дякую, Лоро, що завітали! Натхнення, мабуть, не покидає ніколи. Спостерігая за роботами інших майстринь, ще більше захоплюешся новими ідеями.

Оля, именно сейчас занимаюсь обустройством своего швейного уголка, спасибо за интересные идеи. Как только закончу - обязательно покажу!

С нетерпением будем ждать)

Хіт продажу