0

Органайзер в стилі шеббішик

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 08.04.2023
2
Поділитись:

Опис


Вітаю, шановні майстрині!

У старих версіях улюбленого журналу завжди була присутня рубріка "рукоділля" з безліччю цікавих ідей для облаштування інтер'єру. В квітневому номері за 2023 рік знов з'явилась ця рубріка під назвою "Креатив до Великодня". Вона і надихнула мене на розташування цього посту.

Інтер'єр моєї творчої майстерні складається з різних дрібничок, зроблених своїми руками. Один з найцікавіших варіантів коли ти сам виступаєш у ролі творця предметів декору. Органайзер в стилі Shabbychic для швейного приладдя із зібраного вінтажного "мотлоху".

Для його створення були використані аксесуари із "бабусиної скрині": в'язана мереживна серветка, дерев'яні котушки з нитками, пожовклі від часу ґудзики, намистини, бавовняна тасьма, тубуси із щільного картону. Залишки тканин та ниток для в'язання були перетворені на квіти. Усі деталі були пришиті або приклеєні "гарячим" клеєм.

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Олю, з якою ж любов'ю і натхненням це зроблено! Такі затишні і функціональні предмети інтер'єру. Кожна річ - прояв вашого художнього смаку і рукодільного таланту. Дякую, що ділитеся красою! Це надихає і повертає поки що хоча б думками у мирні часи.

Олено, дякую за щирі компліменти. Приємно, що такі дрібнички відволікають нас від буденних проблем.

Хіт продажу