0

Трикотажний жакет за методом ресайклінгу.

  • автор: Лорка
  • дата: 15.11.2018
17
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Я люблю переробляти речі..... 

Написала і відчула себе на зібранні анонімних алкоголіків)))  Не можу нічого з собою зробити! Наче й необхідності немає ( хоча думки про те, що нічого одягти, виникають постійно, як і в кожної жінки ), і часу бракує навіть на нові проекти, а все одно повертаюся до переробок час від часу. 

Це як рішення загадки-головоломки, де є обмеження в розмірах і формі, але нема обмеження у часі і фантазії. Зачаровують вони мене....

Основа - пуловер старшого сина. Бавовняний двошаровий трикотаж, з лицьової сторони смугастий в рубчик, з виворітної - гладкий чорний. Вирішила подарувати йому друге життя у вигляді жакета. Вкоротила рукави, жакет приталила, поглибила горловину. Краї обробила трикотажною бейкою. Для оздоблення знайшла дуже схожі за кольором залишки картатого трикотажу. З нього викроїла планочки і кишеньки. Планки укріплені флізеліном. Кишені не підвертала, тканина не осипається. Ось і все. 

Весь процес виклала на фото. Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

17 Коментарів

Лоро, мабуть ви знали, що сьогодні Всесвітній день вторинної переробки речей - ресайклінгу? Такий жакет в тему, як ніколи! Скористалася повноваженнями і додала це у назву поста)
Дуже люблю переробляти речі, абсолютно ті ж емоції - така забавка і загадка, що ж з цього вийде. І логічна задачка, і дизайнерське рішення, і руками попрацювати - та це ж така насолода. Ну і екологічне споживання само собою.
Дякую за ідею і показ такого гарного, затишного стильного жакета!

Олено, не знала про такий день! І слова такого не чула. Дивовижний збіг! 

Звичайно, згодна на таку назву. Дякую щиро за підказку!!! 

Лора, классный получился жакет. Признаюсь, что также состою в тайном обществе перешивателей вещей.)))

Ира, я думаю, что наше сообщество многочисленное, просто очень тайное)) Спасибо за оценку!!!

Лоро, насправді, у всіх жінок вічна дилема: "Нечего надеть. И куда все это деть? " Гарний жакет вийшов у вас. Дуже сподобались покрокові фото процесу шиття.

Дякую, Олю!!!

Дитинчин пуловер зігріє матусю особливо затишно. Лоро, кінцевий результат дуже гарний.  Я також люблю надати речам друге життя.І шафі легше і собі приємно.

Насправді, від хлопців не так і багато речей для переробки залишається - джинси, светри, сорочки, не розгонешся. Але, коли все ж вдається, то дійсно, дуже приємно!

Так просто і вишукано одночасно, Лоро, браво! Це вже всесвітній тренд - мода на вторинне виробництво. Було б равильно, якщо б це підходила і Україна, бо зайві, викинуті речі - це не бережно використані ресурси. Обожнюю переробки. Вже років десять, як дала наказ родичам приносити мені старі джинси. Але маю великий недолік в характері - не можу умовити себе купувати речі в секонді. Працюю над цим)

Наталю, Ви правильно робите, що не купуєте речі у секонді. Читала про це у дуже серйозній книзі по здоров"ю.І у цього ж автора є вислів: "не делайте ничего против вашей души". Так, для роздумів.

Я знаю людей, у яких просто дар і талант одягатися стильно в секондах, та я, на жаль чи на щастя, такого хисту не маю. А от свій одяг і одяг рідних зберігаю до певного моменту і перешиваю, коли є натхнення. 

Дякую, Наталя, за підтримку!!!

Гарний жакет і сподобались фото єтапів роботи.Перешивання це взагалі було улюблене заняття мами і бабуні ,і я в них теж вдалась)Бабуня нічого не викидала ,навіть гудзики ,тому маю чарівну банку з "вінтажним" начинням.Свого часу с подругой багато поперешивали секонду,з такою ж любителькою експеріментів і ходили в стилі"міська божевільна")Кейт Річардз був наш кумир і ми мріяли про Лондонський блошиний ринок)Зостались на згадку пошитий чорний капелюх і вельветовий сюртук з величезними гудзиками.

Нічого собі!!! Таню, цікаво було б побачити ваші раритети! Може якось поділитесь? 

Лора, Лора! Знов шокуєш мене своими ідеями! Тільки-но повикидала старий мотлох, а тут така ідея! Може ще встигну зі сміттевого баку свій пакунок забрати..... Супер! Браво! Кишеньки мені спокою не дають, обожнюю таку форму. Я у захваті!

 

))) Дякую, Таню!!! Не втигла тобі вчасно відповісти..... мабуть, твої скарби вже забрали))))

Дуже креативно! Восторг!

Олександро, ДЯКУЮ!!!

Хіт продажу