0

Топ з баскою.

  • автор: Лорка
  • дата: 14.08.2018
6
Поділитись:

Опис


Добрий день!
Синій топ пошитий з 0,8 м трикотажу. Розмір ліфу - 36, баски - 38. Рукави з аналогічної викрійки сукні. Навіть не знаю, що ще додати...

Ааа! Треба було подовжити ліф на 1-2см, бо викрійка для маленького зросту! 

Чудова альтернатива звичайній футболці! Зручна і комфортна модель!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Я так і подумала - яка цікава стильна футболочка. Гарна ідея додати до топа рукави. Ніби все просто, але дуже мило і жіночно.

Олено, дякую!!!

Лора, открыла Ваш пост...почитала... Отметила про себя очень приятную глазу  цветовую гамму, прекрасную сочетаемость с ранее пошитой юбкой. А потом в голове та же фраза, что и в вашем тексте "навіть не знаю, що ще додати..." Что же написать в комменте ? И тут два последних предложения Вашего текста !!!! Вот в чем вся соль !!!! Ведь это действительно прекрасная альтернатива обычной футболке, простая, но удобная модель. Такую не купишь ни в одном магазине !!!! И таких топов, пошитых своими ручками, должно быть много и разных !!!!!

Зоя, у мене, мабуть, якийсь пунктик на рахунок трикотажних топів)) Як тільки купую журнал, одразу відмічаю для себе, що б цікавого можна пошити до спідниць, які вже маю. Цей топ запримітила ще в анонсі, сподобався саме своєю жіночністю, та й трикотаж вже чекав своєї черги. Все склалося!
Дякую, що оцінили!)

Лоро, мені також більше до вподоби саме з рукавом. І також дещо набридли звичайні футболки, а іноді так хочеться краси у звичайний день, більше жіночності. І зі спідницею пасує більше... Одні плюси. Давайте нам ще ідеї, я чекатиму :)

Світлано, так я рукави не планувала! Просто тканини було достатньо, от і викроїла несподівано)) Результатом більш ніж задоволена! 

А із номера цього ще планую пошити пуловер з косою деталлю, але також зміню довжину рукава. Топів багато не буває!))

Хіт продажу