0

Пляжна туніка

  • автор: Лорка
  • дата: 30.10.2016
6
Поділитись:

Опис


Усі вже, мабуть, готуються до зими, шиють та плетуть теплі речі, а мені довелося за дуже короткий час повністю зібрати пляжний гардероб. Зважаючи на те, що багато років не маю можливості влітку відпочивати, це було нелегко. Деякий одяг таки знайшла серез зимового асортименту магазинів, а от пляжну туніку відразу вирішила пошити.

Серед великої кількості викрійок тунік вибрала вказану, бо дуже сподобався рукав. Зменшувати викрійку не мала часу, тому пошила по 38. Тканина - тоненький, напівпрозорий трикотаж. Обтачку горловини не стала проклеювати, щоб не обтяжувати невагому річ, та вона, неслухняна, не хотіла сидіти всередині! Добре, що я ще вдома це помітила. Взяла з собою блискучий декор і вже на місці пришила його біля вирізу. Він пластиковий, легкий  і по кольору підійшов. Але в майбутньому поміняю його на бісер.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Лоро! Дощ за вікном, вітер і погода кусюча.. І як приємно бачити такі теплі фотографії з моря! Туніка класна, фотографії сонячні та позитивні.

Таню, я так мріяла привезти трохи тепла додому! Не вдалося. Тільки фото і зігрівають!)) 

Лора, ти що навмисно викладаеш такі фотки. Окрім того, що туніка класна, так ще йти така гарна, щаслива та на відпочинку. А я тут сиджу на роботі, замерзла як цуцик, за вікном мокрий сніг, а про відпустку тільки мріяти можу. Ох, я б теж не відмовилась так попозувати, але ще туніку не зшила;)

Насолоджуйся, ти як ніхто заслужила цей відпочинок, гарноі погоди;)

 

Дякую, Тетянко!!! Та я , власне, вже на роботі, і пейзаж за вікном також ніяк не тішить око.... Про відпустку нагадує лише легка засмага та фото.... 
Жартую, звичайно!)) Бо отримала величезну порцію нових вражень, енергії і неймовірного задоволення! Немов у казці побувала! Всім бажаю таких відпусток!!!
 

Лоро, дякую за порцію сонця і тепла:) Гарна туніка. Для морських відпусток краще і не придумати.

Наступного тижня нам обіцяють до +15:) А на півдні навіть більше.

Олено, дякую! Була б моя воля, я на півдні і жила б)). Дуже люблю тепло! 

Хіт продажу

№ викрійки 149
0грн