0

Літній гардероб для маленького шкодника.

  • автор: Лорка
  • дата: 04.07.2018
10
Поділитись:

Опис


Добрий день!
Вкоротила доці футболку з  мультяшними героями, залишився чудовий шматочок онуку на футболку. Викроїла низ переду, рукави і кишеньку. Спинка синя. 
Костюмчик з лісовим малюнком пошитий з чудового дитячого трикотажу. Ще додала до комплекту сірі шорти із маленьких залишків тканини, задні половинки навіть довелося робити з кокетками.

Футболки пошиті за вказаною викрійкою, змінила тільки горловину і довжину рукава. Розмір 92. Шорти пошиті за викрійкою 140 з №6 за 2014 рік. Розмір 76.

Костюмчик з салатовими шортами пошитий торік. Активно носився, зараз вже маленький. Викрійка шорт та сама.

Ось і все.) Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Які милі речі. Лісовий малюнок зачаровує. Тепер такі класні принти для малят, не те, що раніше, коли мій синок був маленький.Багато чого своїй дитині я робила власними руками. Навіть штанці в'язані були з яскравими смужками. Ідею піддивилася у латишських матусь, коли в далекому 1988 відвідувала Ригу.

Малятам шити  просто свято душі і серцю. Ніяких осноровок, виточок і т,д, Радію за Вашого маленького.

О, Людо, у моїх синів теж були в"язані штани! Одні навіть зберегла, як раритет) 
А ще светрик є.... )) 
Добре, що зараз нема необхідності вигадувати, у що одягти дитину. Дійсно, шию тільки для душі.

Милотищааа то какая:) (не здатний на гарний переклад таких слiв Google перекладач;)) Зачарував найбільше костюмчик з чарівним лісом і милими звірятками!
Зараз, поки у мене немає своїх діток, здається, що теж буду обшивати їх різної красою)))))

Аню, я навіть не сумніваюся, що ваші дітки будуть одягнені в ексклюзив! З такою талановитою матусею по іншому і бути не може! )
 

Ох, вау, Лора, дякую, вііііі, такі слова теплі;))) Дуже приємно! Вдячна ))))))))))))))))

Як мені подобаються речі на маленьких шити, викрієчкі такі маленькі,все наче іграшкове.І зараз стільки тканинок чудових! Комплектики цікаві,веселі ,зручні і комфортні! Всім радість ,і маленькому,і мамі!

Таню, щиро дякую за розуміння!)) 

Да уж, Лора, с такой бабушкой маме малыша можно в магазин детской одежды даже не заходить.... Все такое хорошенькое !!!!! Люда права, сейчас такие интересные тканюшки, раньше ничего подобного не было и в помине. Я когда обшивала своих детей , пыталась как-то украсить одежку самостоятельно выполненными апликациями в виде мультяшных героев, ведь готовых не было в продаже. Фасончики тоже выбирала поинтереснее, подсматривала их в каталогах ОТТО и подобных, там все такое красивое казалось....вот и хотелось своих деток одевать подобным образом. Воспоминания, воспоминания... Лора, желаю успевать шить всем своим любимым близким, радовать их обновками !

Зоя, наши дети, наверное, росли в одно время, поэтому ваш комментарий как-будто мною написан))  Сейчас мне очень приятно, когда невестки восхищаются и удивляются, как модно были одеты мои сыновья на старых фотографиях) Мама и бабушка шили, тетя вязала, конечно старались нарядить маленьких модников!)))
Сейчас я шью внуку просто ради удовольствия! И это безумно радует!!!
 

Такий симпатичний і веселий гардеробчик! Пречудові зображення на тканинках! Як на мене, маленькі речі шити досить проблемно - усі ці мініатюрні рукавчики, які треба посадити, вузенькі ногавиці, а про декоративні вирізи я взагалі мовчу!.. Словом, на мою думку, ті, хто часто і багато шиють дітям - дуже терплячі і майстерні люди!

Хіт продажу