0

Пляжна сумка

  • автор: Лорка
  • дата: 24.10.2018
10
Поділитись:

Опис


Добрий день, майтрині! 

Не знаю, чи звернули ви увагу на майстер-клас в журналі, а от для мене це був дуже вчасний і приємний подарунок. Саме хотіла поміняти свою пляжну сумку на нову. Та й ще ідея використати готовий килимок неймовірно сподобалась.
Замовила одразу два килимки, сподіваючись, що прийде точнісінько такий, як у журналі ( а їх пропонують аж 8 різних кольорів ). Мої надії справдились!!!

Все робила так, як у майстер-класі, навіть довелося діставати свою стареньку помічницю, бо тільки вона може шити такий товстий і цупкий матеріал. Впоралася моя маленька!)
Кнопку поставила магнітну, ручки не купувала, а використала ремінь від старої сумки. От і все.

Сумка уже відпрацювала у цьому сезоні. Вона дуже зручна і гарно виглядає на пляжі!)

Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Ого, Лоро, як же Ви пильно читаєте журнал! Дехто пропускає такі речі, а дарма. Прекрасна сумка, вітаю з якісною та красивою обновою! :)

Дякую, Світлано!!!

Супер сумка ! Я как раз в этом году столкнулась с проблемой отсутствия пляжной сумки ...перед сборами на отдых. Вот "в жизни" бы не вспомнила, что есть такой мастер-класс в журнале. Спасибо за публикацию, очень даже пригодится....А сколько по времени занял весь процесс изготовления ?

Дольше всего я искала ручки на сумку. В магазинах не нашла, хотела даже из кожи сама сделать, но время поджимало, поэтому сняла длинную ручку с дорожной сумки, перерезала пополам, обожгла края и все. 
Сам процесс шитья занял пару часов с доставанием и настройкой старой машинки. Там же четыре шва всего! Ну, и ручки пришить. Все!

Спасибо, Зоя, что оценили! Буду рада, если и у Вас появится такая сумка!)

Так ,я звернула увагу на цю сумку ,і ,навіть бачила на американському сайті пошиту по цьому майстер-класу і мені вона дуже подобається.Ваш варіант моделі дуже гарний.

Дякую, Таню! От наче проста річ, а як приємно, коли і інші помічають її красу!))))

Класс,яка краса! Рiч нiби дiйсно з дизайнерськоii колекцii! Гарний вибiр та виконання! Чудово:)))))

Анно, дякую за підтримку!!! 

Оце пощастило отримати точнісінько такий килимок, як в журналі! Сумка стильна і видно, що зручна, містка. Наочний приклад, які корисні МК дає нам Бурда)

Так, так! Бурда не тільки дає корисні майстер-класи, а ще й вгадує бажання!))

Хіт продажу