0

Кюлоти для Сорочинців.

  • автор: Лорка
  • дата: 28.08.2018
8
Поділитись:

Опис


"Вам не дуже подобаються брюки кюлоти?..." Це означає, що їх ще немає у вашому гардеробі!!!

Добрий день, майстрині!

Як же я сумнівалася у цих штанцях! Як боялася їх кроїти і шити! Мені здавалося, що широченні штанини, складки біля поясу додадуть небажаного об"єму моїм стегнам. Але бажання мати кюлоти перемогло будь-які сумніви, і тепер моєму задоволенню нема меж!!! Бо ці штани неймовірно зручні для літа!

Пошиті вони з льону, вистачило 1,6м, але пояс зшитий з 3 частин замість 2, як рекомендують у журналі, і передні і задні частини викроєні у різних напрямках. Розмір цього разу взяла 42, поглиблювала витачки на талії. Більше змін нема.

Кюлоти поспішала пошити до Сорочинського ярмарку, бо їхала туди не вперше, і чудово уявляла собі, у якому одязі буду відчувати себе там найкраще. Не помилилася!) А ще помічала зацікавленні погляди продавчинь, бо при величезному різноманітті вишиванок і лляних сорочок, лляних штанців ні в кого не було...

Всім миру, добра! Дякую за увагу!

P.S. Вибачаюсь за пом"ятий вигляд. Фото зроблені після двох годин в дорозі.

 

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Які класні кюлоти,от класні-класні! Саме те ,що потрібно для мандрів влітку! Такий жіночний стиль сафарі.Все так гарно підкреслює фігуру і забеспечує комфорт.Сидять ,взагалі ,пречудово.І Сорочинський ярмарок! Була два роки тому,і не можу передати ,як мені сподобалось!

Таню, точно! Стиль сафарі! Тим паче в такому кольорі, як у мене)  Дякую, що звернули увагу!
А ярмарок нікого не залишає байдужим! Він кожного разу наче різний, але однаково цікавий і привабливий.

Лорочка, замечательные кюлоты! Сама о них думаю. Видела фото осеннего костюма с кюлотами. Вот теперь и маюсь в размышлениях об осеннем варианте...;))

Костюм з кюлотами? Чудова ідея!!! Вони з високами підборами виглядають просто бомбічно! 
Марино, дякую за оцінку!!!

Стильні штанці та ще й зручні - що іще потрібно в дорозі і на ярмарку?) Ех, а я усе дивлюся на інших, а сама поки без кюлотів) 

Олено, шийте, не пошкодуєте! Штанці дуже зручні!
Виявляється, це ювілейна (50) моя робота на форумі!!! Навіть не очікувала, що вже так багато! Приємно!)

Лора, когда в прошлом году я шила свои кюлоты, эта выкройка заставила в ней сомневаться по тем же причинам, что и Вас - складки у пояса и дополнительный ненужный объем в бедрах.  И я не отважилась на нее, взяла другую. И хотя в своих я уже второй год "хожу и радуюсь", очень заинтересованно отнеслась к Вашей работе. Как Вы правильно отметили, кюлоты - это  очень удобная вещь, полностью с этим согласна, и если соберусь шить еще одни, то будет где черпать вдохновение )))) Ведь Ваши штанишки такие классные !!!!! Больше всего понравился комплект с топом с принтом, очень стильно !

Зоя, я добре пам"ятаю ваші кюлоти! Можливо, саме тому і наважилася собі їх пошити! 
А до кольорового топу у мене ще й пояс є! Ще не одягала в такому варіанті, але фото додала. 
Дякую за коментар!!!

Хіт продажу