0

Джинси моєї мрії.

  • автор: Лорка
  • дата: 14.10.2017
10
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Ці білі джинси я збиралася пошити давно, зробила викрійку, та на цьому і зупинилася на довгий час... Нагадала мені про них Марина. Це ж ті самі джинси моєї мрії!! А тут ще й відпустка замайоріла на горизонті. Все - час прийшов! Зараз або ніколи!

А починалася історія з того, що багато років тому мій син займався спортом - боротьбою самбо. Вже не пам'ятаю чому, але купили ми йому цілий костюм для іншого виду боротьби замість одного кімоно. Мабуть, тоді іншого вибору не було. Хотіли віддати штани в відповідну секцію, та я уважно їх роздивилася  і штанці приховала.) В них були відсутні бокові шви, матеріал дуже цупкий і якісний, можуть вийти чудові джинси! Викрійку вибрала з журналу №7 за 2010 рік, модель 103 а, бо вони коротші за звичайні і кожна штанина складається з трьох частин, що дозволило економніше розкласти деталі. З тоненьких зав'язок викроїла шлевки для поясу, з наколінників - самі деталі поясу. В роботу пішли найдрібніші деталі. Виробництво безвідходне!

У мене був вибір, показати джинси на початку відпустки, коли вони сиділи як треба, чи наприкінці, з відкладеними на боках зайвими кілограмами. Я вибрала другий варіант! То нічого, що шнурки на туфлях зав'язував чоловік, зате на засмаглому тілі білі штани виглядають набагато краще, ніж на осінньому блідо-блакитному))

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Джинси , те що треба , сидять як намальовані! А кілограми , то дрібнички 

Тетяно, дякую! 

  Лоро, гарні джинси вийшли! Ось як в справних руках зайва річ перетворюється в актуальну! І головне - безкоштовно! Супер!!!

Я завжди радію перетворенню зайвої речі в щось корисне. Дякую, Ірино, за підтримку!

І моєї мрії теж!!! Лоро, різниця тільки в тому, що ти вже носиш, а моі ще у шматку тканини;) 

Якщо, Таню,  ще не обрала модель, то дуже рекомендую саме цю. Пояс, який складається з 4 частин, дозволяє підігнати штани по фігурі, що дуже важко зробити з прямим поясом. Так що - рекомендую!)

Лоро, увесь образ разом із сорочкою нагадує сторінки Burda 4/2017. Шикарно!

Так, на загорілому тілі білі джинси мають значно ефектніший вигляд:)
Як легко бути влітку тонкою і майже дзвінкою, коли від спеки хочеться лише пити. А зараз похолодало і ноги самі ведуть до холодильника. Пишу коментарі і картаю себе за зайве печиво з чайочком))) Що вже казати про відпустку:)

Ой, Олено, влітку також важко відмовитися від смаколиків! Без них не уявляю ні чаю, ні кави) А коли їх ще й в кількості необмеженій, то це взагалі рай!))
Щиро дякую за коментар!

Молодець! Дякую, що є майтрині, що шиють джинси й брюки :) Це додає впевненості, що робота під силу. Уважно роздивляюся, бо саме вивчаю тему гульфика з відкосом. А тема білих джинсів - то вічна тема в нашому мистецтві :)

Світлано, у Вас же є на кому вчитися! А джинси не набагато складніші від класичних брюк. Строчок в 3-4 рази більше, а так - те саме))

Хіт продажу