0

Блуза-жилет з баскою.

  • автор: Лорка
  • дата: 21.06.2018
16
Поділитись:

Опис


Добрий день!
Поки дівчата з київського клубу готують подробиці свого флешмобу, покажу свою блузу-жилет. Для мене це більше жилет, ніж блуза, бо я внесла деякі зміни в дану модель. 
По-перше, зробила його на підкладці. Для цього вибрала сорочкову тканину в смужечку схожого кольору.
По-друге, поміняла зав'язки на пояс з пряжкою.
По-третє, носити цей жилет без топу або блузки незручно, треба бути завжди напоготові, слідкувати за вирізом. 

Тканину використала ту, що залишилася після пошиття спідниці. Не кроїла підборта і одну зав'язку, тому 1м вистачило. Підкладкової тканини також використала 1м, але шматочки ще залишилися.

Розмір 36, баска 38.

Процес пошиття вибрала такий, щоб всю підкладку по периметру пристрочити на машинці. Було і вивертання жилета через плечові шви, і бокові шви в останню чергу, в результаті руками зшила лише маленьку діляночку в боковому шві підкладки.  От яка я молодець!)

В цілому, обновкою я задоволена! Подобається в комплекті із цією спідницею. А ще жилет дуже пасує до джинсів, але таких фото немає, бо в такому варіанті ще не одягала, жарко.

Дякую за увагу!

 

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Лоро, в стабільному стані блузка дуже ефектна, жаль, що її запАх додає незручностей у носінні. У мене була подібного крою, саме такі відчуття, що потрібно постійно стежити і поправляти виріз.
Мені подобається вибір тканини і смугаста підкладка. А те, що вона так майстерно пришита, взагалі супер!

Дякую, Олено! Я одягаю під жилет тоненький топ і відчуваю себе захищеною) 

Тим, хто дошив жилет з підкладкою треба давати медаль за терпіння вкінці і цукерки кілограмами в процесі! Після того, як я пошила один, швидше погоджуся взятися за декілька пальто, ніж приступати до другого!

Тому, моє Вам "Браво!" і оплески!!!

))) Людо, після кілограму цукерок я в цей жилет не влізу!)) Велике дякую, що оцінили мою роботу, дуже приємно!

Після всіх відгуків про жилети щось не хочеться навіть думати про цей предмет одягу :) Але Ваш крутезний. А те, що на підкладі - піднімає його на вищий щабель. Мені дуже сподобалась смугаста тканина - люблю саме таке поєднання синьо-блакитного кольору з білими тоненькими смужками, але жодного разу не бачила такого в продажу. А як у вас вона опинилася? Хтось подарував чи десь знайшли? Дуже цікаво де :)

Сорочкову тканину на підкладку купила в магазині тканин. Ходила з клаптиком джинси, вибирала подібний за кольором, але обовязково неоднотонний, бо люблю, коли підкладка з малюнком. Підкладкової не знайшла, а ця сорочкова дуже сподобалась. Її і обрала. Тепер думаю, може й сорочку таку пошити?

Лоро, ця викріка в мене вже роздрукована лежить, та чекає свого часу, буду шить обов'язково!

Вам дуже личить, із спідничкою - чудово!

Надю, я вже уявляю цю блузку-жилет на вашій тендітній фігурі! Буду з нетерпінням чекати фото! 
 

Лора, те що я хочу!!! Супер! В журналі не сподобалось, тканина халатна на білій сорочкі, так моя бабуся носила халат у селі наверх нічної сорочки;) А ось твій виріант спонукає мене зшити цю модель. Дуже тобі пасує!

Таню, не повіриш, мене теж збентежило те фото в журналі! Саме тим, мабуть, і привернуло увагу). 
Мені дуже приємно, що тобі сподобалось!

Модель чудова! мені взагалі подобаються жилети-блузки,декілька їх шила в різні роки.Ваш жилет надихає все покинути і негайно сідати і шити такий же! Мені дуже подобається!

Я теж, Таню, так люблю жилети! Із пошитих, цей четвертий, а ще є куплені. Але цей відрізняється від їнших застібкою і поясом, схожим на обі, взагалі цікавий. Шийте, не пошкодуєте!)

И я хочу такой жилет еще с момента выхода журнала. Нравится и журнальный вариант из принтованной ткани, и Ваш, из однотонной. Очень красивое сочетание цветов жилета и юбки, эти две вещи созданы друг для друга )))) Так все аккуратненько выполнено. Лора, спасибо за публикацию, и за предостережение по поводу выреза, приму во внимание. Задумала в двух вариантах - на лето из рябенькой хлопковой ткани ( если успею ), и из ткани потеплее, типа твида, на осень-зиму. После просмотра Вашего поста желание иметь такой жилетик возросло многократно...

Спасибо, Зоя, за приятные слова!!! Мне всегда казалось, что запАхи надежнее лежат на фигурах с большой грудью, где есть за что зацепиться)) Этот жилет тем и привлек внимание, что вытачка небольшая, баска отдельной деталью, понадеялась, что все будет лежать скромненько. В принципе, так оно и есть. Но! Я внесла изменения, которые изменили сам вырез - не кроила подборт! Если бы он был, проклеиный, как положено, вид был бы значительно лучшим. Поэтому, шейте обязательно, но по инструкции!))

Лора, высший пилотаж:)) И цвет, и посадка, и фасон - очень понравились. А изнанка - смотреть, не  насмотреться.
Я вот недавно, знакомой девочке рассказывала о нашем форуме. Говорю у нас девочки, так шьют, что и представить себе трудно. Лицо красивенное, а изнанка, бывает,  еще краше. А она мне, так искренне: "А зачем?" Я ей: "Так с такой изнанкой полная уверенность, что ты королева:)))

Это точно!))) Иногда так хочется обратить внимание окружающих на свою подкладку, я ведь так тщательно ее выбирала!) Но не все могут оценить, к сожалению...
Я вчера купила новый номер журнала, а там три флешмоба на страницах! Такая красота!!! Хочу поздравить вас с этим событием! Молодцы клубы!!!!

 

Хіт продажу