0

Нове пальто на честь повернення зими

  • автор: Лорка
  • дата: 22.03.2016
4
Поділитись:

Опис


Якби не неочікуваний сніг в ці вихідні, я б, мабуть, так і не наважилася показати своє пальто ( чи шубу? ). Дуже багато сумнівів воно викликало. Почала шити ще за морозів, а потім натхнення зникло так само швидко, як і сніг з вулиць...

А як же не хотілося залишати незакінчену роботу до наступного сезону!

Ранкова суботня завірюха вкрала весняний настрій, але надихнула на закінчення розпочатого! І ось я в обновці!

Пальто пошито з недорогого штучного хутра. Довго воно чекало свого часу, бо не знала, що з ним робити. Тоненьке, легеньке, форму не тримає... Але для випробовування нового для себе фасону та викрійки, яку дуже хотілося використати - саме те.

Розмір взяла 38, кожну деталь укріплювала утеплювачем "слістекс 150" ( ця робота зайняла найбільше часу ). Застібка на кнопки. В вікрійці нічого не змінювала. Від карманів відмовилась, хоча їх і пошила, не сподобалися вони мені на боках. Зараз розумію, що, можливо, кармани треба було зробити зі шкіри, а не з основної тканини, були б додатковим елементом декору. Час покаже - може так і зроблю!

Висновок такий - мені не так і погано в фасоні oversize! Не розумію, чого я його так боялася. Викрійка чудова!!! Обов"язково використаю її ще хоч раз для більш вдалої тканини!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Лоро, вам без сумнівів гарно в такому фасоні. Така стильна класика. Ваше нове пальто дуже нагадоле мені моє. Шила зі схожого штучного хутра і дуже схожу модель з 10/2008. Дуже мені воно подобалося, поки хутро не вигоріло і не почало змінювати колір на якийсь рудуватий з сірого.

Олено, дякую, що попередили!) Але, навіть, якщо це пальто переживе лише один сезон, я не буду засмучуватись. Це досвід! Вже зараз переглядаю схожі фасони для плаща, дуже зручно в такому широкому одязі.

Лора, дуже класна модель, добре що зима повернулась. ;) Вам личить, видно, що комфортно сидить.

Таню, дякую!!! Та вже хочеться тепла)

Хіт продажу

№ викрійки 9342 A
64.9