0

Сукня "Дача"

  • автор: Лорка
  • дата: 02.08.2018
8
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Улюблені кольори, комфортна тканина, нескладний крій з кишенями в бокових швах. Що ще треба для літньої сукні? 

Модель 122 із вказаного номеру вибрала тому, що малюнок на тканині потребував простого крою, та й ширина (120см ) не давала розігнатися фантазії, передня і задня частина влізли майже без обрізків. Змінила обробку горловини: вкоротила розріз, викроїла обтачку для нього по моделі аналогічної блузки. Пройми і горловину обробила косими бейками, але заховала їх з виворітньої сторони, щоб не руйнувати малюнок.

Резинка, що передбачена в моделі, дозволяє фіксувати спідницю на талії або на стегнах, тим самим змінюючи довжину сукні за настроем.

В тканину закохалася з першого погляду! Отой річковий млин нагадує дачу, а малюнок на спідниці взагалі має якийсь 3D ефект) У мене він асоціюється з першими променями сонця, які пробиваються крізь густу крону дерев. І кольори саме ті, що я люблю - коричневий, зелений, трохи блакитного, бордового і персикового. Сукня ідеально пасує до босоніжок, сумки, ще й прикраси знайшлися до ладу.)  А льон взагалі незамінний у літню спеку! Тепер це моя улюблена сукня!

Ось і все. Дякую за увагу!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Та жаль на дачу таку красу. На фото сукня виглядає як з дорогої тканини ,схоже на шовкову..Такий принт класний,модель підходить під неї ідеально.

Таню, то я її тільки називаю "Дачею", бо малюнок з будиночком, а одягаю в різні місця)) Дуже комфортна модель!
Вибачте, що одразу не відповіла, на те є поважна причина!

Ой, Лора, и меня сбило с толку название публикации. Я вначале подумала, что отшит вариант домашнего платья... Посмотрела фото - так это же очень стильное, комфортное платье для работы, прогулок.... И никогда бы не догадалась, что это лен. Как и Таня, поначалу решила, что шелк. Принт классный, в такой спокойной, но в тоже время "не незаметной" цветовой гамме. Выкройка к нему подобрана как нельзя лучше.

Спасибо, Зоя! Модель, на самом деле, не так и сложно было подобрать - всего то две детали с вытачками, но здесь еще и спинка заходит на перед, соединяя рисунок юбки с плечами, и кулиска уже предусмотрена. Отличная модель! Действительно, и для работы, и для отдыха подходит. Прям захотелось еще одно такое же платье из другой ткани. ))
Ткань называлась лен "Кантри". Он еще и стрейчевый немного, очень комфортный! 

Тканина дивовижної краси, ніколи таку не бачила. навіть не знала, що льон буває з такими "картинами". Гарна сукня - крій лаконічний, але ж який ефект!

Ви, Олено, мене розумієте! Я, як побачила ту картину, так і не змогла від неї відмовитися!)) Сукня вже стала улюбленою, для спекотних днів незамінна!
Вибачте, що одразу не відповіла,  весілля сина прикувало весь час і увагу.)

А я перевіряла, чи не блуза зі спідницею під назвою "Сукня" :) Через домінантні кольори літо стає ще зеленішим та яскравішим :)

Ні, Світлано)) Це тканина така! Підозрюю, що будиночки замислювалися дизайнерами як кайма, але я їх розмістила на більш помітному місці)  Скажу по секрету, що полоса будиночків у мене ще залишилася, можна використати їх в іншому проекті, або носити як палантин, теж цікаво виглядає.

Хіт продажу