Блузка з кокеткою.

  • автор: Лорка
  • дата: 22.04.2020
  • складність:
10
Поділитись:

Опис


 Добрий день!

 Я завжди уважно читаю опис, намагаюся притримуватися рекомендацій журналу, але цього разу він мене здивував. Не буду скаржитися на порядок виконання, можливо це тільки мені було незручно, та на пару моментів хочу звернути вашу увагу.
 Про плечові шви в описі ні слова. Сподіваюсь, що я вчасно їх зробила))) 
 Петлі на кишенях рекомендують робити в останню чергу разом з петлями на планках. Це ж шалено незручно! Добре, що я зробила їх одразу після того, як прорізала кишеню і до того, як пришила її внутрішню частину, попередньо проклеївши місця і для петель, і для гудзиків. Хто буде шити цю блузку, зверніть на це увагу!
 А загалом - сорочка чудова! Мені вона одразу сподобалась відлітною кокеткою на спинці і прорізними кишенями. Розумію, що на цьому малюнку їх майже непомітно, але вони є!)) Дуже хотілося зберегти довжину сорочки, хоча тканини було в обмеженій кількості, бо носити її збираюся саме з брюками. Зі спідницею фото зробила, та це лише для прикладу.
 Ось і все! Дуже дякую за увагу! 
 

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Какая милая блуза ! Именно милая, это первая мысль при просмотре ))))) И Вам, Лора, очень идет ! Принт "пейсли" один из моих любимых, а еще и моделька такая оригинальная - кармашки, кокетка.... Ну и пусть не сильно их видно, но в общей картине они играют свою роль.

Спасибо, Зоя! Я тоже очень люблю "пейсли", и давно хотела именно такую цветную блузку. Может не самый лучший выбор модели для такого принта, но я очень довольна!)

О, и мне запала в душу эта блузочка!) Лора, спасибо за подсказки, беру на заметку;)) Все очень здорово получилось, принт потрясающий, в стиле 70-х, то что нужно. В голове масса образов из коллекицй Ив Сен-Лорана)))

Спасибо большое!!! Марина, у блузки ещё очень тесный воротничок! Я не ношу его застегнутым на пуговицу, но если бы было желание, то чувствовала бы дискомфорт. А на 70-е действительно похоже!) Надо подумать про брюки-клёш))

Скільки копіткої праці! Як акуратно! Ви однозначно привернули мою увагу до цієї моделі!

Мені особливо сподобався варіант із заправленою в джинс сорочкою і червоним паском - колір деніму і контрастність поясу класно перегукуються із принтом верху.

Можливо Вам вистачить ентузіазму щоб повторити цю модель у більш однотонному варіанті. Переконана, що не тільки я б із превеликим інтересом порозглядала всі детальки! Таку майстерність шкода ховати! (Це я свої огріхи ховаю в рябих тканинах =D )

Людо, Ви, як завжди, щедрі на компліменти!) Щиро дякую за високу оцінку!!! Якби я зібралася повторити цю модель, то вибрала б не тільки однотонну тканину, а ще й щільнішу. Можливо б навіть пошила щось на зразок сорочки-куртки, яка зараз модна. Викрійка для цього дуже підійшла б. Але зараз багато інших планів і задумок!!!

Я зараз дуже захоплююся різними сорочками. От із відлітною кокеткою у мене ще немає. Дуже гарна вийшла сорочечка! Почитала інструкцію, дійсно, плечові шви не згадуються)

Мене теж сорочки полонили! В планах ще одна, але за іншою викрійкою. Дуже дякую, Олено!!!

Лоро, гарний принт тканини та цікава модель!

Олю, дякую!!! 

Хіт продажу

Пуловер спортивного кроя с высокими манжетами

Этот пуловер выглядит очаровательно, невзирая на спортивный покрой. Благодаря высоким манжетам...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза простора з видовженою спинкою

Головною прикрасою просторої блузи з видовженою спинкою є застібка поло з контрастною репсовою...

39.90 грн.

Брюки зі складками біля пояса

Просторіші у стегнах і завужені донизу брюки зі складками біля пояса, доповненого спереду...

39.90 грн.