0

Джинсова спідниця.

  • автор: Лорка
  • дата: 08.05.2018
11
Поділитись:

Опис


Добрий день! Це знову я!)
Коли побачила цю спідницю в журналі, виникла думка пошити її з старих джинсів. Можливо, колись так і зроблю. Але ця пошита із відрізу тканини)

Розмір 40, тканини витратила 0,8м. Довжину зробила таку, як рекомендовано в журналі. Джинсова тканина не розтягується, дуже мнеться, підозрюю, що чиста бавовна.
Сюрприз чекав, коли почала зшивати між собою деталі. Виявилося, що прокрашена тканина нерівномірно, навіть сусідні деталі відрізнялися відтінком..(( Засмутилася дуже! Навіть не хотіла дошивати..... Шкода було і гроші, і час...
Та бажання мати спідницю перемогло! Повернула недолік на "так і треба"! Адже це джинс! На виробництві його навмисно зістарюють і вибілюють, навіть рвуть. А мені цього робити вже не треба!)
Довго шукала репсову стрічку для оздоблення швів. Не знайшла потрібного кольору! Відстрочила паралельними швами. Підгибку низу також не стала пришивати вручну, прострочила. Це ж джинсова спідниця! Чому ні?
Блискавку також вибрала потайну. Ось і всі зміни. 
Ношу спідничку із задоволенням! Блузки і топи, пошиті раніше, чудово до неї пасують. 
Але це ще не все! Із залишку тканини я пошила ще одну обновку! По неї наступного разу!
До зустрічі!

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Спідниця вийшла дуже стильна , і те що тканинка неравномірно пофарбована , тільки їй на користь , бо дуже гарно підкреслює оригінальний крій спіднички!Модель мені дуже подобається саме цими промінчиками. що так єфектно від талії до низу розходяться

Спідниця вийшла дуже стильна , і те що тканинка неравномірно пофарбована , тільки їй на користь , бо дуже гарно підкреслює оригінальний крій спіднички!Модель мені дуже подобається саме цими промінчиками. що так єфектно від талії до низу розходяться

Дякую, Таню! Модель дійсно чудова! Із різних тканин вона буде виглядати по -різному, що не обмежує фантазію. А, якщо ще й зкомбінувати, то взагалі буде супер!

Ну когда же, когда же и я пошью себе такую ? Нравится эта модель еще с выхода журнала, планировала пошить ее или из твида, если зимний вариант, или из джинсовой ткани на весну. Мысль использовать старые джинсы возникала, за счет мужа и двух сыновей "на чердаке" скопился кое-какой запас этого стратегического сырья )))) но опять таки.... не доходят руки.  Мне понравились все представленные Вами образы. Современно, стильно, модно. И комфортно. Все, что душа пожелает )))) 

Спасибо, Зоя! Мне Ваша оценка очень приятна!) 

Класна спідниця, і всі образи з нею дуже вдалі))))

Ще не так багато було теплих днів, а я вже встигла скомбінувати цю спідницю з безліччю "верхів") Відчуваю, що стане улюбленою!
Надю, дякую за підтримку!

Спідниця просто супер! І довжина  чудова.

Дякую!!!

Я теж так і подумала, що нерівномірний окрас джинси тут тільки на користь. Гарна ідея пустити в діло старі джинси з цією викрійкою. Дякую за показ і чекаю анонсовану наступну обнову)

Олено, дякую!!!
Мені вже соромно, що пообіцяла показати обновку, а все ніяк не зберуся на фотосесію... 

Хіт продажу