0

Шорти з оборками.

  • автор: Лорка
  • дата: 21.08.2017
6
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Ці милі шортики я пошила для однієї гарненької дівчини, якій пообіцяла щось пошити за її побажанням ( окрім зимового пальта з утеплювачем)). Вона показала картинку з інтернету, на якій були шорти, ну дуже схожі на ті, що в комбінезоні 102 А з вказаного номеру. Ті ж самі кишені в бокових швах, ті самі оборочки, довжина – все співпало. Мені пощастило!

Тканину Настя вибрала сама, в дусі модних тенденцій. Я тільки пошила. Розмір 36, тканини був 1 метр. Встигла саме вчасно, до  поїздки на море.  Скільки було щастя і слів подяки!!! Замовниця задоволена, я так само.)

Але на цьому я не зупинилася. Вирішила використати залишок тканини, купила еластичне мереживо і на свій ризик пошила ще й топ в модному білизняному стилі.  Сьогодні вранці поїхав він поштовим перевізником до своєї хозяйки. Яка буде реакція – не знаю, бо для неї це цілковитий сюрприз. Сподіваюсь, що вгадала з розміром і вподобанням. Залишилось тільки чекати)

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Лоро, дуже стильний і сучасний ансамбль вийшов. Якось раніше не уявляла шорти з оборками для дорослих дівчаток. Але ж Бурда в ритмі сучасних тенденцій дала нам чудову модель.

З топом, я впевнена, буде не менший успіх, на вигляд вийде майже комбінезон.

 

 

 

Дякую, Олено!

Бурда завжди тримає руку на пульсі! В інтернет-магазинах багато пропозицій таких шортів, от тільки коштують вони в рази дорожче, ніж метр тканини) Улюблений журнал робить нас не тільки модними, а й економними)

 

Згодна з Вами, що вийшло дуже стильно та в дусі сьогоденної моди. Звісно, найголовніше - щоб пасувало, але тут явне співпадіння моделі шортів з красивою фігурою замовниці. А ще хочу додати, що можна краще вдягатися завдяки шиттю, бо є можливість самій обирати тканину: якість, колір та додати або забрати довжину виробу. Тобто не миритися з довжиною міні, а зробити універсальне та класичне міді і т.д. 

Дякую, Світлано! Ми дуже добре розуміємо одна-одну!)  

Я думаю, власниця буде дуже рада топу - красива стильна дівчинка органічно вміє носити піжамний стиль ))

А ще їй добряче пощастило з "хресною феєю"! Не встигните зогледітись, як пальто на підкладці будете їй шити ))))

Людо, топ підійшов! Я вгадала з розміром. Разом з цими шортами носитися він не буде, скоріш за все, а от з джинсовими виглядає круто! Про пальто не нагадуй, сама боюся.)))

Вибач, що зразу не відповіла...