0

Костюмчик для онука

  • автор: Лорка
  • дата: 21.09.2016
13
Поділитись:

Опис


Привіт!

Мій онучок вже трошки підріс. Тому тепер для нього я пошила одяг розміром 74! ) Штанці за вказаним журналом, пуловерчик з №11 за 2011рік. А от махровий кардиганчик ( який поки що для малого як пальто "оверсайз") пошитий за викрійкою з раритетного номеру 6 за 1988 рік. Пам'ятаєте, там ще Маша Калініна на обкладинці? Це перший номер Бурди, який з'явився у нас дома!!! Навіть складно підрахувати, скільки разів я його передивилася! А скільки разів мама шила вбрання для мене - студентки в той час! Тоді ці журнали були справжнім скарбом, а зараз я їх зберігаю для натхнення, а іноді і користуюся. Ось, як цього разу.

Люблю Бурду!!! І не втомлююся дякувати їй за те, що допомагає нам створювати красиві і практичні речі для себе, для дітей і для онуків!

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Лоро, як приємно бачити таки акуратненькі і гарненькі дитячі речі. Ви так майстерно і душевно їх робите. Підкладка з однієї тканини з пуловером - шик. 

Повністю розділяю ємоції і спогади за першими номерами Бурда. До речі, навесні наступного року виповнюється рівно 30 років, як цей улюблений багатьма рукодільницями журнал з'явився тоді ще в СРСР російською мовою.

Номер з Калініною і всі найперші номери пам'ятаю добре. Бо їх на вечір (читай - ніч) приносила з роботи мама. Я перезнімала всі вподобані викрійки. І потім шила по них сама, звичайно без інструкцій. А вони б мені не завадили, бо в 14 років ще так багато невідомого в шитті:)

Дякую, Олено! 

Я трохи помилилася... Найстаріші номери в моїй колекції - 4 і 5 за 1988 рік. А є ще за 1989, 90 і 91. Були в повному обсязі, але деякі загубилися з часом. Все одно - це моя скарбниця! Обожнюю їх переглядати!!! 

 

Підскажіть будь-ласка де Ви купуєте тканини для дитячого одягу? Трикотаж з такими принтами не так легко знайти.

Оксано, трикотаж в корабликах купила в магазині, коли гостювала у друзів в Сумській області. А махровий трикотаж і блакитний - в колективних закупках. На жаль, не можу дати посилання, не впевнена, що правила сайту це дозволяють.

Лоро, скористайтеся в своєму Кабінеті розділом Повідомлення і напишіть Оксані посилання у особистому повідомленні.

Я навіть не підозрювала про таку можливість! Олено, дякую!!!

Який милий, тепленький та чарівний комплект. Все таке стильне та зручненьке. Від цих манюніх речей віє любов"ю та комфортом. Супер-пупер одежинки! Шийте та показуйте нам ще такі прекрасні роботи!

Таню, Ваш коментар такий приємний!!! Дякую!  

Як я Вас розумію! Сама обожнюю шити для внуків. Нехай росте здоровенький, а у бабусі, щоб ручки не боліли ;)

Ох, ця бабулічка - золоті ручкі! Які гарнюспнькі речі, це так зворушливо! 

Лора - від мене респект і уважуха, не кожна бабуся на таке здатна. Клас!!!

Таню, я чудово розумію, що є майстрині, для яких такі речі на 2 години роботи. Я ж не вмію шити швидко, особливо для такого важливого клієнта!))) Кожна пошита річ для мене - це подія! Тому і хочеться поділитися з усіма)) Дякую щиро!

Наталя, хто може бабусю зрозуміти краще, ніж бабуся зі стажем!)) Я поки ще звикаю до нового звання, та посмішка малого робить з мене найщасливішу людину в світі! Дякую за коментар!

Наталя, хто може бабусю зрозуміти краще, ніж бабуся зі стажем!)) Я поки ще звикаю до нового звання, та посмішка малого робить з мене найщасливішу людину в світі! Дякую за коментар!

Хіт продажу