0

Топ зі складками.

  • автор: Лорка
  • дата: 15.09.2017
12
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Я не розповіла про топ, який пошила ще в липні, а він заслуговує на особливу увагу. Виправляюсь!

Дістався мені залишок ( 80см ) тоненького, легенького трикотажу красивого синього кольору. Витрачати його на звичайну "футболку" зовсім не хотілося, а кількість тканини обмежувала фантазію, та я ризикнула і вибрала топ з поперечними складками. Вимушена була вкоротити його майже на 6см, щоб не змінювати глибину складок, та в такому варіанті він мені навіть більше подобається.

З часом зашила пройми на 2см, дуже вони вже відверті були. Частіше одягаю топ з ремінцем зверху.

Із залишку тканини пошила обновку онучку) Викрійка з того ж номеру, модель 138. То нічого, що викроїла упоперек тканини, головне, що футболочка легенька і з кишенькою), виручала у спеку.  Позувати, як бабуся, малий ще не вміє, але ми вчимося. У нас ще все попереду!

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Вау-вау-вау! :) Так, це той топ, якого я чекала ;) Несподіванкою для мене стало, що він пошитий з трикотажу. Я гадала, що з шовку або атласу. Як же було цікаво роздивитися, дякую за таку можливість :) І ще одна цікавинка: футболка. Це така річ, котра потрібна цілий рік, а шиють чомусь мало. І навчитись нема в кого.

Світлано, я трохи ризикувала, звичайно, з трикотажем, але мені так зараз подобаються ці складки! Вони, як пелюстки зів"ялої квітки, огортають плече! Дякую, що дочекалася!)

Лора, я цей топ ще у Надюши запримітила, а тут ще ти така гарна, особливо там, де с посмішкою! Малишок уже такий дорослий, справжній чоловік - ділом зайнятий;) Хай росте здоровеньким! А топ буду шити, ось тільки сорочку с твоєї подачі дошию;)

Дякую, Таню! Я завжди посміхаюся, коли твої коментарі читаю) Треба їх згадувати під час фотосесій!))
Яку сорочку шиєш? Коли чекати?

Чудова ідея та виконання! Сама вже давно хочу пошити цей топ)) 

Дуже приємно! Дякую, Надю!
Топ треба шити! Він нескладний, але ефектний.

Лоро! Милуюсь кожною світлиною! Гарний топ і яка ж Ти гарна. Нова зачіска пасує і додає стильної бешкетності. Як я люблю! Буду писати в кожній публікації, як мені подобається ця нова стрижка ))

Дякую-дякую-дякую! Я знала, що тобі моя зачіска сподобається!) Пиши-пиши, мені приємно)))

Ага, я теж чекала на цей топ:) Ось і він! Здається, з трикотажу я цю модель не бачила. Класний! Дуже гарний відтінок синього. Я теж заморочилася б, але не шила звичайну футболку:)
Щодо малих учасників фотофоруму - діти завжди такі гарні і невимушені на фото. Мені у них вчитися і вчитися так позувати:)

Олено, щиро дякую!!! І від себе, і від онучка! )

Неочікувано! Трикотаж? Гарна кофтинка вийшла))) Бабуся? (тут смайлик з великими очима)))))) 

Так, Надю. Трикотаж має назву - фламли, він неоднорідний по структурі, з напівпрозорими рисочками. Бавовняний і дуже приємний на дотик. 

І так, я щаслива бабуся!)

Хіт продажу