0

Сукня для роботи і не тільки

  • автор: Лорка
  • дата: 24.04.2019
8
Поділитись:

Опис


 Добрий день, майстрині і гості форуму!
 Квітень - квітень - квітень! Як же влучно названий цей місяц! Кожен день все помітніші зміни природи, і як же вони приємно тішать око!  Вишні зацвіли, тюльпани, нарциси! Краса!!!
 Я планувала зробити фотосесію на тлі того буйства, але офісну сукню все ж таки краще показати в її звичному середовищі))
 Модель привернула увагу тим, по-перше, що пошита з трикотажу, а я його люблю. По-друге, незвичними складками на горловині і спідниці. Наче й футляр, але з родзинкою. 
 Тканину шукала з дрібним малюнком, як у журналі, але нічого кращого за "курячу лапку" не знайшла. Рекомендованої довжини забагато, у мене з 1,8м залишився шматок десь 30см. Тепер думай, куди б його примостити!)
 Блискавку в задньому шві пришила, але в процесі примірок зрозуміла, що вона не потрібна, позбулася. Обтачку горловини спинки викроїла без шва. 
  Добре, що переміряла викрійку, перед тим, як її робити. В свій звичний для трикотажу 36 розмір я б не влізла. Навіть 38 розширила трохи в боках, і рукав зробила ширшим. Спідниця 40 розміру, але витачки як у 38, щоб збіглися на талії.
 Ось і все! Додам лише, що сукня добре виглядає не тільки в офісі, при нагоді її можна одягнути і на свято, варто лише доповнити відповідними аксесуарами.
Дякую за увагу!

 


 

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Лоро, сукня вийшла жіночною та дуже елегантною! Вам пасує ця модель та цей колір.

Олю, дякую!!! 

Вау - эффект!) Замечательно получилось. Ничего лишнего и так элегантно)

Спасибо, Марина!!! Я именно так и хотела, чтобы ничего лишнего!)

Лоро, чудово, що фото в офісі - сукню видно в усій красі. Елегантно!

Олено, дякую!!! 

Дуже гарна сукня .Образ такий стиманий ,строгий ,але все одно такий жіночний. Мені дуже подобається крій спіднички ,так цікаво розташовані складочки і робить той самий сілуєт " пісочного годинника"

Таню, мене складочки на спідничці завжди лякають, не хочеться зайвого об"єму там, де його і так вдосталь) Але в такому варіанті вони навіть приховують зайве!
Щиро дякую за коментар!!!

Хіт продажу