0

Трикотажна блузка

  • автор: Лорка
  • дата: 26.10.2018
10
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Блузка пошита з тоненького, майже невагомого трикотажу. Розмір 36. Довжину рукава диктувала кількість тканини. Зав"язки змінила на манжети. Труднощів в пошитті не було. 

Власне, додати більше нічого))

Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Лора, очень стильное сочетание цветов ! И в самом изделии, и в целом в комплекте. Хоть Вы и не ссылаетесь на трудности при пошиве, но "тоненький, почти невесомый" трикотаж все-таки требует определенного подхода и сноровки, это же все-таки не ситец ))) Так что работа достойная. Представила эту блузочку в комплекте с летящей юбкой и туфельками-лодочками - так это готовый комплект для торжества ! Или по крайней мере для похода в театр )))

Зоя, блузка появилась именно из-за сочетания цветов. Возможно, лен не самый правильный компаньон этому трикотажу, но в реале цвета еще более подходят друг-другу, не смогла устоять от соблазна их объединить.
Носить блузку буду в различных комплектах, потому как она очень приятная и универсальная.

Лоро, а у мене також виникло питання: як так не було труднощів при тоненькому, невагомому трикотажі? Можливо, у Вас є модна машинка, якій все підвладно? :) Вкрай потрібна та прекрасна блуза!

Світлано, я вже мала справу з цією тканиною раніше, тому знала, з якого боку до неї підійти) Деталі зшивала на звичайній машинці дрібним зигзагом, щоб уникнути перекосу і розтягуванню. Лише потім обробляла оверлоком. Все вийшло майже в першого разу))  Дякую, що оцінили!!!

Блузка пречудова .Все так гармонійно поєднується в образі.Дуже гарний принт на тканинці,такі ніжні переливи.За те я дуже люблю форум ,що іноді в журналі на модель не звертаеш уваги ,а як побачиш пошиту річ ,то зразу і собі таку хочеш,і дивуєшся,ну як це я таку гарну модель не розгледіла

Дякую, Таню!!!! Я теж завжди надихаюся роботами форумчанок, бо вони реальніші і інформативніші, ніж в журналі. От я мрію пошити таку блузку, як Ви показали нещодавно, Вас моя зацікавила. Так і живемо))) 

Цікаво, цей трикотаж переливається чи це лише відблиск на фотографіях!? Проста модель перетворилася на мега класну блузку!!!

Поверхня тканини гладенька, тому на сонці або від вспишки з"являється атласний блиск. А ще цей трикотаж напівпрозорий! Але у межах пристойності) 
Дякую за коментар!!!

Я й досі хвилююся, коли треба шити трикотаж, а ще й тонкий) Лоро, мені подобається вся ваша галерея і особливу увагу завжди викликають саме трикотажні речі - так акуратно пошиті.

Блузка приємного забарвлення, з такими переходами кольору і малюнком складної викрійки і не потрібно.

Дякую щиро, Олено!!! Трикотаж дуже люблю і мріяла навчитися його шити ще з перших номерів журналу. От, вчуся помаленьку)
А для цієї тканини дійсно хотілося вибрати нескладну модель, але все одно з якоюсь родзинкою. Складочки з переду дуже вдало, мені здається, виконали цю місію)

Хіт продажу

№ викрійки 144
59.9