0
Акція 1+1=3

В'язаний кардиган.

  • автор: Лорка
  • дата: 04.03.2023
4
Поділитись:

Опис


 Добрий день!
 Ще один виріб для онуки, цього разу в'язаний. Надихнувшись картинкою з пінтересту (останнє фото), так захотілося повторити подібний кардиган для малої! Знайшла в засіках бавовняну пряжу дуже схожого кольору, надивилася безліч майстер-класів в ютубі, і взялася за спиці. Дещо робила вперше. Це в'язання зверху донизу взагалі без відриву нитки (навіть для зшивання рукавів), вив'язування ростка у виробах із застібкою, в'язаних від горловини.
  Взагалі цей кардиган один з чотирьох речей, які створювалися минулої весни шалено швидко в страшенно нервовому стані, як заспокійлеве... мабуть тому у мене і нема натхнення їх тут показувати, нагадують... 
 Але дитячий кардиганчик вже відносився, онука з нього вже виросла. Замовлення відновлюються. Треба вигадувати щось нове! Не дають бабусі нудьгувати)

 Дуже дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Красуня!:)))

Дякую!

Такий ніжний! Мені подобається, який вигляд у речей, зв'язаних таким способом, - акуратний і люксовий. Але з круговими спицями зовсім не дружу... Не подобаєься, як розтягнуте полотно на них. Ех, і вільного часу на в'язання зараз практично немає. Тож буду милуватися чужими шедеврами!

А я навпаки відкрила для себе в'язання від горловини. Чомусь раніше не довіряла такому методу. Але як же це зручно! Варто лише спробувати!