0

Літньо-осіннє пальто

  • автор: Лорка
  • дата: 05.10.2016
6
Поділитись:

Опис


Добрий день, дівчата!

Навесні минулого року пошила я собі сукню. Це був своєрідний експеримент, бо крій сукні не зовсім мій, та й довжина визивала сумніви, але декор-орігамі викликав неймовірне бажання її пошити. Тканину вибрала таку, щоб не дуже шкода було, навіть не пом"ятаю, з якого часу вона в мене лежала на поличці. Сукню то я пошила, а от одягла всього двічі за весь цей час. Навіть обізвала її "міліцейською", бо колір дуже схожий)) Так би і висіла вона в шафі, якби не захотілося мені літнього пальто. 

Перегланула всі викрійки і тканини, що були в наявності, і вирішила використати вказану, бо нічого скланого в ній нема. А потім - світла і своєчасна думка! Навіщо ж шити, якщо пальто вже є майже готове!!! Сукня чудовим чином підійшла на переробку! В ній шов посередині, який я розпорола. В ній обтачка горловини, яку я подовжила, зробивши цим повноцінний підборт. Застібку залишила, як і було, на три гачки під декором. Купила красиву тканину на підкладку, вшила її в основну частину - і пальто готове!  Встигла поносити в теплу осінню погоду і з джинсами, і з сукнею, до всього воно доречне. Моєму задоволенню немає меж!!!

Останнє фото минулорічне, для порівняння.)

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Лоро, дуже оригінальне використання викрійки сукні. Мені так сподобалося! 

Здається, ніхто поки що так не здогадався зробити. 

Мені з джинсами найбільше припало до душі. І в класичній комплектації чудово.

Та й у ролі сукні цей виріб був гарний. Але є якісь фасони чи моделі, які на чуже око ніби нам пасують. Та щось всередині не дає відчути цю річ своєю. Тому чудово, що тепер є улюблене пальто, яке носиться.

Дякую, Олено! Все саме так, як Ви написали. Щось всередині не давало насолоди від речі, яку так хотілося пошити. На жаль, зі мною таке трапляється часто. І дуже тішить, коли знаходиться такий бажаний вихід! На моє пальто звертають увагу! Та головне, що я задоволена!

Очень интересное пальто - простое и с "изюминкой". Можно носить и с джинсами и как классический вариант - зДорово!  Вам очень идёт этот цвет!

А декор - загляденье!

Катерина, как же я рада, что мой вариант пальто нравится не только мне! Если честно, то сама не ожидала, что оно получится таким носибельным! Спасибо Вам огромное!!!

Так, Лоро! Ну нащо ти це зробила?! Тепер спати не можу :). З моделі сукні мені теж запали в душу лише орігамі, тому й і не зшила собі. А пальто у твоій інтерпритаціі - це ж саме те, про що я мрію! Ой, як я хочу тепер таке пальто, нема сил... Пішла шафу перебирати, може знайду підходящу тканину.

Лора, класно! Дуже личить і сидить ідеально. 

 

 

Таню, )))))! Нарешті я відплатила тобі за ті неймовірні почуття, які викликають пошиті тобою речі!!! Бо після твоїх показів також хочеться лікті кусати і бігти за новою тканиною!)) 

Щиро дякую, Таню, за те, що оцінила! Буду дуже задоволеною, якщо надихну на нову роботу!

Хіт продажу

№ викрійки 133
59.9