0

Пуловер для майбутньої матусі

  • автор: Лорка
  • дата: 01.06.2016
6
Поділитись:

Опис


Коли моя невістка поскаржилася, що не має зручного одягу на період вагітності, я передивилася всі свої журнали у пошуках моделі із трикотажу. У мене саме був шматочок тканини 0,75м в веселих цуциках. Мені здалося, що для молодої дівчини вона дуже доречна. Обрала модель з журналу №8 за 2005 рік ( не знайшла такого в переліку ). Розмір 36.

Нічого складного в цій моделі немає, я б її і не показувала, але вона виявилася такою зручною, що доця носила пуловер до самих пологів і не могла натішитися. Можливо комусь саме зараз ця інформація знадобиться ))

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Лоро, дякую за показ такої необхідної речі для жінок в особливий період їх життя. Комусь ваш приклад обов'язково стане в пригоді. Чудовий пуловер. В ньому, мабуть, чекали дівчинку, зважаючи на рожевих цуциків:)

Не щастить нашій родині з дівчатками! Самі хлопці! Навіть пуловер не допоміг )) Але надіє ще є, бо зупинятися на досягнутому молоді татусі не збираються.

Лора, я коли була вагітна Денисом зшила собі такий самий пуловер, тільки з іншого трикотажу. Носила до пологів і кілька місяців після. Модель дійсно дуже зручна і комфортна. Цуцики безподобні ;)

Ця модель таки впливає на появу лише хлопчиків!)) Якби хтось підказав, що пошити, щоб дівчинка з"явилася?))) Цікаво, що цей старий журнал я придбала зовсім недавно, на розпродажу, а він так швидко знадобився.

Гарний, веселий пуловер! Уявляю, як в ньому затишно та зручно. Для майбутні матусь стане в нагоді.

Так, різноманітність яскравих і веселих тканин зараз тішить. А для дітей, так взагалі - очі розбігаються. І ідей багато. Було б трохи більше часу...

Хіт продажу