0

Новорічний декор.

  • автор: Лорка
  • дата: 03.01.2018
8
Поділитись:

Опис


З Новим роком, майстрині! 
​Вирішила показати милі новорічні дрібнички, які я робила давно, і не дуже, але всі ідеї брала з улюбленого журналу. Дивно, але досі за натхненням і новорічним настроєм повертаюся до таких старих номерів 30-річної давнини.) Вони якісь зачаровані))

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Як говорить Санта Клаус: "Хо-хо-хо!". От і у мене така ж думка була, коли відкривала тему :) Яка краса, я теж такі хочу! Можливо, Бурда нас ще радуватиме у наступних передноворічних номерах.

Світлано, це так приємно, коли прикрашаєш кімнату власноруч зробленими речами! І з'явилися вони не одразу. Тому головне - розпочати, а потім поповнювати колекцію разом з дітьми. До речі, паперовий вітраж замальовували мої хлопці, як були маленькими. Не дуже акуратно, але так мило!)

  Лоро, які душевні новорічні дрібнички (хоча, на мій погляд, зовсім не дрібнички). Скільки праці та натхнення в них! Гарна новорічна колекція!

 

Дякую, Ірино! Я їх дуже люблю! Шкода, що вони тішать око лише раз на рік)

Такі милі новогодні прмкраси! В нас теж такі є , моя донька ще в школі на уроках праці вишивала серветочку з Дідом Морозом і ще вони теж шили новорічні носки для подарунків!Дівчинка моя живе далеко від дому і приїзжає тільки на свята і дуже радіє з того , що все мама зберігає і прикрашає ялинку як раніше.

Так, Тетяно, такі речі ще й приємні спогади навіюють. Вітаю Вас з Різдвом!

Лоро, все таке миле і святкове) 

Олено, дякую!

Хіт продажу

№ викрійки 106
35грн