0

Блуза "Чайна троянда".

  • автор: Лорка
  • дата: 22.10.2017
10
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Цю блузу неймовірного блідо-рожевого кольору я пошила з ніжного трикотажу з ефектом "креш". Цей ефект досягається тоненькими резиночками, що на однаковій відстані пронизують тканину по всій ширині ( останнє фото). Вперше мала справу з такою ніжною текстурою, тому і модель змогла вибрати не одразу. 

Зупинилася на пуловері 103 із вказаного номеру. Розмір 36, трикотажу був 1 метр. Пошкодувала, що вибрала модель з витачками.... Ох і намучилася я з ними! Сама тканина розтягується, ще й ці резиночки... Ледве впоралася.

Горловину обробила звичайною бейкою, низ і рукави - тонким рольовим швом, який потім трохи розтягнула для створення хвилястого краю. Із двох смужок тканини, що залишилася, зробила чи то снуд, чи то пояс. В якості поясу мені він більше подобається. Зав'язую його вузлом, а зверху прикрашаю зібраними на резинку обрізками трикотажу, які також обстрочила рольовим швом. Майже троянда!) Цей маленький аксесуар додає блузці завершенності і робить її дуже романтичною.

Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Вах, одним словом! :) Крута блуза саме завдяки цим резиночкам та паску (ще й з трояндою!). Тепер бачу цю модель тільки за Вашою роботою.

Щиро дякую! Мені дуже приємно!)

Як Вам личить блузка ! Така ніжна . така романтична!Обожнюю такі речі 

Тетяно, дякую! Мені також подобається!)

Лора, яка ніжна блуза, начебто справді зроблена з пелюстків троянд. От що значить правильно вибрати модель! Неймовірно тобі пасує і підкреслює твою чарівність. Я вперше бучу таку текстуру, мені нагадує гофрований папір, можу тільки уявити, як ти з нею награлася:) Але воно було того варте, маєш неперевершений, ніжний образ.

Таню, точно! А я все гадала, на що ця тканина схожа?)) Шкода, що через монітор не можна передати відчуття від дотику... Блузку і в руках тримати приємно, і носити, звичайно) 

Дякую за комплімент! Так зворушливо!

Ніжний зефір! Неймовірний відтінок рожевого, який підсвічує обличчя. Та ще й така цікава структура тканини. Завдяки поясочку кофтинка має ексклюзивний вигляд. А вкупі з білими джинсами вбрання класу люкс для відпочинку вийшло.

Дякую, Олено! Саме для подорожей ця блузка незамінна. Її ж не треба прасувати! Дістала з валізи, одягла і пішла))

Нежно и трогательно:) Вроде-бы просто, но очень интересно:) И Вам, Лариса, эта блузка очень идёт. Одним словом -"дорогая простота":)

Как приятно!) Спасибо, Катерина!

Хіт продажу