0
Акція 1+1=3

Смугаста блузка.

  • автор: Лорка
  • дата: 22.05.2017
16
Поділитись:

Опис


Добрий день, майстрині!

Майже три тижні чекала спекотної погоди, щоб сфотографуватися в обновці на тлі молодої зелені, ласкавого сонечка, та терпінню моєму прийшов кінець.... Примусила чоловіка провести фотосесію в квартирі. Маємо, що маємо.

Блузка з обкладинки четвертого номеру. Розмір 36. Сорочкова тканина. Подовжила комірець-стійку до краю планки, бо не планую носити блузку застебнутою до кінця. Подовжила і скруглила спинку. Більш змін нема. 

Дуже сподіваюся, що хоч літо потішить нас теплом..))

Всім гарного настрою, незалежно від погоди!

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Просто, невимушено, і головне зручно! Лора, все геніальне - просте! Класна блуза, пасує і до джинсів і зі спідницею - олівець буде шикарний вигляд. Мнні подобається!!!

Таню, саме так і хотілося, щоб просто, і не стримувало рухів. І спідниця-олівець відповідного червоно-цегляного кольору є, планувала зробити фото,....... та чоловіка мого вистачило лише на 5 хвилин...(   
 

Яка класна, мила! Я вже теж таку хочу! )))

Дякую, Людо! Дуже рекомендую цю модель не літо! Шийте, не пошкодуєте!)

Так, у мене ситуація з процесом фотографування така ж сама :) "Що, збоку теж потрібно? Нащо? А спина? Ну, ... І ще щось? ..." :))) Це мій варіант :) А стосовно сорочки: неймовірно корисний одяг, зручний та ще й у яскравих кольорах. Можна придумати безліч варіантів.

"А що це за тінь? Ти що не міг сказати, що у мене складка на пузі?  - Нормальна складка.... Чим вона тобі не подобається?..." Це наш варіант)))  Ох і важко з цими чоловіками. Мабуть більшість з нас з цим стикається. Дякую, Світлано, за розуміння!))

Ой, вірно :) Особливо прикольно, коли спеціально їдемо кудись, щоб фотографії зробити :) І вже вдома виявляється, що і складочки з'явились, яких не має бути, і поза як у тиранозавтра... :( Для публікації залишається мало.

  Гарна блузка! Чудовий варіант для літа!

Ірино, дякую!

Лоро! Чудова робота. Вдало підібрана модель та розміщені смужечки. Комфортно та стильно.

Коли придбала цю смугасту тканину, відразу мала на увазі блузку такого вільного крою. А коли побачила модель в анонсі четвертого номеру, аж підстрибнула від збігу. Саме те, що хотілося! Ледве дочекалася номеру!) 

Лоро, дуже гарна, легка і приємна сорочка. Фото хоч і дома, проте все добре видно. Гарна модель!

Дякую, Олено, за коментар! Дуже приємно!!!

Полосочка! Це ж тренд 2017

Добрый день! Не подскажите, размер для блузки брали свой или меньше(больше)?

Добрый день! Выкройку использовала на размер меньше. Блузка широкая, в 38 размере я бы утонула. 

Зачекайте будь-ласка