0

Швачка у хаті. Майстерня на 2 кв.м.

  • автор: Лорка
  • дата: 13.11.2018
19
Поділитись:

Опис


Добрий день! 

Завжди цікаво, як облаштовують своє робоче місце інші майстрині, тому  приєднуюсь до Наталі, показую свій кабінет.) 

Власне, кабінетом це назвати складно, швидше - шафа для шиття. Всі заміри і креслення робила сама, бо тільки я розуміла, що де повинно лежати, скільки місця треба для журналів, тканин, і на якій робочий поверхні поміститься дві машинки. Шафа знаходиться в спальні, заради неї я пожертвувала приліжковою тумбою. Фото зроблені 4 роки тому, зараз майже нічого не змінилося, тільки підсвітка додана. 

Ще хочу поділитися чудовою ідеєю для зберігання катушок. Задум мій, виконання мого чоловіка. 35 болтів, вкручених в дно пластикового контейнера - і ваші ниточки стоять по струночці! Ще й закриваються від пилу. Насправді, їх там ще більше, бо між основними катушками поміщаються і не падають інші. 

В пластикових контейнерах зберігаю все - тканини, фурнітуру. Окремі пакетики з замочками дозволяють легко знайти потрібну річ і оберігають від пошкоджень. 

Жовті бобини від якоїсь сантехнічної плівки залишилися після ремонту. На них я понамотувала тасьму і резинки. 

А білий контейнер на шухлядці - то для кухонних відходів продавалося, але на кухні не прижилося, зате для обрізків - незамінна річ. Змахнув зі столу - і порядок!)

На останок додам, що швейною шафою останнім часом користуюся рідко, бо перенесла всю техніку в окрему кімнату. Сини завели сім"ї, почали жити окремо, а кімната з 2 робочими місцями тепер виконує функцію моєї майстерні. Це дуже-дуже зручно! Був би час для хоббі!)

Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

19 Коментарів

Талановита людина талановита у всьому. Самій придумати ,обчислити і накреслити свою маленьку майстерню це щось дійсно неймовірне ,для мене з області фантастіки.Так подобається Ваша організація простору ,така єкономічна і функціональна.Вважаю що ця публікація буде дуже корисною ,бо шкаф для шиття ,це супер ідея .особливо ,якщо бракує місця

Таню, ця шафа не перша річ у моєму домі, яка зроблена за моїми кресленнями.) Якщо хочеш отримати конкретний результат треба ставити конкретні задачі і точні виміри. Нікому іншому довірити таку відповідальну справу я не змогла. Зате тепер шафа мене тішить, і я із задоволенням ділюся з вами))

Дуже компактно, зручно і все під рукою. Кожна майстриня мріє про свій окремий затишний куточок для творчості. Вам вдалося обладнати для себе міні майстерню.

Ольго, дякую! Приємно, що вам сподобалося!

Лоро..... Бракує слів....
Срочно патентуй! Можна оформити патент на цей витвір. Тільки швія розуміє як досконально все продумано.
За тиждень перед моєю публікацією прибирала і пробувала розставити катушки у пластиковому контейнері. Вони падали, я сварилась на них))) Дякую, за підсказку, так просто, але я не додумалась)
І катушки, що лишились з під фомленти, теж є, але треба більше))) Фомлента- це біла стрічка, якою обмотують з'єднання на трубах.
Клас, дякую!

Наталю, це ж не мій винахід.)) Я передивилася неймовірну кількість картинок шаф і столів в інтернеті,  і лише об"єднала все бажане в одному виробі. Так, заміри і креслення робила сама, бо на нижніх поличках повинні були розміститися чітко чотири коробки з журналами, за відкидною стільницею повинні були ховатися вільно дві машинки. Вже з цих міркувань і креслила. А далі все просто))

Дякую за початок флешмобу!!! Неймовірно цікаво, що покажуть інші майстрині!

Вау! Супер-шафа для майстринь)) Вона зручна та компактна. Гарна ідея для невеликих кімнат. 

Оксано, дякую! 

Рішення зберігання катушок - геніальне. Я також нитки зберігаю в коробочці, але у вертикальному положені. Не дуже зручно, особливо коли починаєш шукати необіхідний відтінок, приходиться перебирати всі котушки. 

Та й взагалі, Ваше робоче місце, шафа справжні витвори мистецтва!!!

Так-так! Я теж немало нервів витратила, поки зберігала катушки горизонтально. Тепер набагато простіше і зручніше. Планую ще один такий контейнер зробити, бо одного не вистачає. Якщо цю ідею хоч хтось використає, я буду дуже задоволеною!))

Лоро, я вже разів з десять сюди заглядаю, не намилуюся) Як все продумано, як все логічно і раціонально, а головне - зручно. Мрія! 
Наша донька теж вже рік, як переїхала в інше місце, та я вже так звикла "засідати" зі своїм шиттям у великій кімнаті, що так там і продовжую шити.

А, до речі) Показала чоловіку коробку із вкрученими болтами для котушок - натяк зрозумів) Шикарна ідея.

Олено, така шафа ще й організовує дуже! Доводиться прибирати за собою, бо заважає у розкладеному вигляді, закриває двері іншої шафи.))  Але згодна, для маленьких приміщень дуже зручний варіант!

Про контейнер додам, що його дно вже поділене на 35 квадратиків, навіть розмічати нічого не потрібно! І розмір квадратиків точнісінько під нову катушку. Головне - знайти потрібний розмір самого контейнера.)

Лоро, якшо будет час і бажання, а можно фото контейнера для катушок з нитками так, щоб було видно на яких саме болтах?

Наталь, фото додала. Чоловік мій каже, що то не болти, а гвинти.)) Може й так, не кожна жінка розуміється на цих штуках) 

Лоро, дякую)

Лоро, Ви просто Майстер! Так облаштували куточок для творчості на мінімумі площі. Супер!

Людо, дякую дуже!!!

Я в захопленні, давно шукаю таку шафу. Якщо можна. поділіться кресленнями, можна в особисті повідомлення на пошту lora_yanool@ukr.net. Дякую і творіть далі

Хіт продажу