Улюблена викрійка. Брюки.

  • автор: Лорка
  • дата: 08.05.2018
  • складність:
5
Поділитись:

Опис


Добрий день!
Продовжую вихваляти вказану викрійку!))
Мабуть у кожної майстрині є улюблена модель, яка стає у нагоді, коли треба пошити щось дуже швидко. Взимку у мене виникла потреба в тепленьких зручних штанцях для подорожі в Карпати, а їх не знайшлося. Згадала про викрійку шорт, яка мені дуже сподобалась, і швиденько пошила по ній брюки! Вона мене знову не підвела!
Розмір 36, трикотажу було 1,3, вистачило. Ніяких змін у викрійці не робила. Можливо, для такої товстої тканини можна було б трохи завузити штанини, щоб не виглядали шароварами, та мене поки що влаштовує така ширина.
На поясі і манжетах проклала паралельні строчки, але на манжетах згодом їх прибрала, не сподобались. 

Ще раз вибачаюсь за пом'ятий вигляд! Фото зроблені під час "дикого" відпочинку!))

Ось і все! Дякую за увагу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Спортивні штанці- це моя особлива любов, дома ношу їх постійно , в мене їх шість штук! Тому побачила Ваші і зразу пішла дивитись модель в журналі.Мабудь тому я пропустила цю викрійку , що вони здались мені надто широкими.Ваша модель сидить ідеально! Ну і верх у Вас вийшов ,як у фірмових , я спрощую роботу , просто вставляю широку резинку

О, Таню, у мене нема такої кількості штанів! Хоча також надаю їм перевагу вдома. Навіть заздрю!) Та все можна змінити, досвід і перевірена викрійка вже є.
Дякую за підтримку!

Лора, завидую белой завистью, что у Вас получается выделить в швейных проектах место для пошива вот таких домашних, "не публичных" вещей. У меня ну никак не получается, отшивается, наверное, десятая часть "хотелок", остальное уходит в "глубокий тыл". Поэтому про пошив уютных пижамок, штанишек и прочего домашнего обмундирования я только мечтаю, особенно когда в магазине рассматриваю подходящие для такой одежды ткани. Ношу покупное, хотя в своем было бы в сто раз приятнее.....

Зоя, я так не люблю мерить такого рода одежду!!! И, даже если покупаю, все равно подгоняю под себя. Особенно длину. Однажды даже пояс опускала, слишком высокая посадка была.
Мне легче пошить себе шорты, леггинсы, брюки, тем более, что тканей подходящих сейчас действительно очень много. И отшитого достаточно, просто не все можно показывать. Вещи "не публичные" - лучше не скажешь!)

Гарні штанці, просторі і зручні. Не дуже люблю халати, вдома майже завжди в таких штанях чи шортах, тому зверну увагу на викрійку, дякую)

Хіт продажу

Блузон в стилі коледж зі шкіряними рукавами

А ось і абсолютний хіт із Ліги плюща: блузон! Ця модель в клітину переконує не лише рукавами зі...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня з пишною спідницею в стилі 50-х

Ця модель – просто знахідка для шанувальниць жіночного стилю! Жакардова тканина обіграна з обох...

49.9 грн.

Спідниця-олівець на кокетці

Нова зірка гардеробу: спідниця-олівець з тканини металік із прихопленими в шов пришивання пояса...

49.9 грн.