0

Тепла сукня OVERSIZE.

  • автор: Лорка
  • дата: 10.01.2018
10
Поділитись:

Опис


Добрий день!

Цією сукнею я хочу завершити новорічно-різдвяний показ робіт, завершених в минулому році. І так випадково сталося, що не дарма я залишила її на десерт.

Для Насті я вже шила влітку шорти з оборками. Тоді результат приніс задоволення нам обом. Коли вона показала картинку бажаної трикотажної сукні, я засумнівалася в доцільності поєднання теплої ангорової тканини і тонкої прошви, та й не робила я такого раніше. Але замовник завжди правий! 
Неочікувано виникла проблема з викрійкою... Перелистала всі свої журнали, поки знайшла більш-менш подібний крій. Це була модель 130 із вказаного журналу. Розмір 36. Спущене плече довелося зменшити на 2см, ширину - на 2,5. Рукав завузила, горловину навпаки - розширила, щоб зробити широку обтачку. До підгибки спідниці пришила широку прошву, на рукави - вузьку.
Трикотажу було 2м, вистачило ще й на затишний комір-снуд. Це вже була моя ідея, але Насті він так сподобався, що носить вона його майже завжди, ось тільки разом із сукнею фото я так і не дочекалася...

А тепер про головне! ( пошепки, шоб не наврочити )

Настя прийняла пропозицію мого старшого сина! Діти заручилися! Бути весіллю! Юхуууу!!!

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Лоро, я вітаю вас всіх з такою великою подією! Це радість нового року :) Бажаю втілення мрій молодим :) 
А сукня виглядає теплою й затишною, такою зимно-зимовою... Клас!

Дякую, Світлано! Так, рік почався цікаво! Десять днів, а скільки подій!))

Ах и платье, ах и девушка ! А будущая дважды свекровь ( слова "будущая дважды" шепотом ) так вообще ах-ах-ах, умничка !!!! Вещи такого плана никогда не будут лишними в гардеробе, да и прослужат не один год, т.к. стиль сдержанный, но вместе с тем с необычной деталью - прошвой в качестве отделки. Смотрится здорово, понравилось, люблю такие отступления от правил ! Теперь Вам, Лариса, надо "просить" у Бурды в качестве наряда на предстоящее торжество выкройку потрясающего платья ))))

Ооо, Зоя! Я вже подумки обираю собі сукню, тканину. Та все буде залежити від бажання молодят, може запланують весілля в якомусь одному кольорі, а може взагалі відмовляться від пишних урочистостей. Залишається чекати)
За оцінку теплої сукні - дякую! 

Тааак, дочекаємося березневого випуску - в ньому зазвичай весільне вбрання дається) Здається я знаю, хто буде шити сукню нареченої)
Лоро, дуже стильна сукня вийша. Я спочатку переглянула фото і теж здивувалася поєднанню прошви і трикотажу. З опису все стало зрозуміло. Теж вважаю, що замовник має право на ту річ, яку йому хочеться. Я саме "на низькому старті" перед пошиттям трикотажної сукні для доньки) Шити тепер доводиться дистанційно, добре, що на себе можу міряти)

Ні-ні-ні, Олено! Тільки не я!!! Це дуже відповідально! Мені треба брати відпуску на місяць, щоб собі сукню пошити, а для нареченої - то взагалі на півроку) Я вже краще шитиму тепленькі, трикотажні))

Хороша сукня! На виріст. Туди ще і внук влізе, якшо шо ;)

Правда, класна ) Приємна така )

Які круті свекрухи, якщо не нав'язуть свій "цвєт/размєр/мєсто/форму/ім'я і т.д."! Ціни Вам нема в базарний день! ) Вони Вас мають на руках носити! )

Людоооо)))) Ви зробили мій сьогоднішній вечір!!! Буду посміхатись, поки не засну!)) Дякую!!!
А про онука -  то було б круто! Але ще краще - онучка!

Замечательное платье плочулось, просто загляденье. И красивое и удобное. 

Теперь вам себе нужно нарядное платье присматривать :)

Спасибо, Света! 

Хіт продажу