#нетількивишиванка Родинний еко-проект. Сукні для дівчат.

  • автор: Лорка
  • дата: 30.07.2020
  • складність:
11
Поділитись:

Опис


Добрий день!

 Сталося так, що саме з льону я шила одяг в останній тиждень своєї карантинної «відпустки».

 Почалося з того, що діти попросили пошити онукам вбрання з натуральних тканин природних кольорів для фотосесій. Я одразу згадала сарафан, який шила років 25 тому, хотіла викроїти з нього штанці онуку. Невістка сказала: – Мамо, Ви що, з глузду з’їхали?!   ))
 Звичайно, сказано було не так), але сарафан вирішено було зберегти. Я обробила внутрішні зрізи на оверлоці, відстрочила рівненько декоративні шви, замінила ґудзики. Вдихнула в нього нове життя, от тільки нових фото на невістці не дочекалася, є лише одне з примірки, і на манекені. До речі, викрійка дуже цікава і актуальна, хоч і з Бурди ШЛІШ №2 аж за 1994 рік.

  Із залишку тканини ( а він теж зберігся ), пошила сукню онучці. Викрійку використала вказану, от тільки зменшила ширину спіднички, бо обмежена була в кількості тканини. Ліф сукні оброблений підкладкою з тоненької бавовни для комфорту, спідниця подвійна – внутрішня частина з бавовни в квіточку. Розмір 86. Ґудзики дерев’яні. 

 Фотосесія відбувалася на лавандовому полі, дівчатка мої такі милі!!!

#нетількивишиванка

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Лоро, я прямо розчулилася від цього поста. Стільки тут сімейного тепла, любові і сонця. Дівчата неймовірні) А історія з сарафаном. От дійсно - таке порізати?)

Дякую, Олено! А сарафан так довго лежав, бо пошитий з льону, інакше б вже давно пішов на ганчір'я. Саме для маленьких переробок він і годився. Але як же приємно, що дівчатам подобається те, що я шила раніше або те, в що я вже не влізаю, і вони з задоволенням забирають мої речі. 

)

Лора, это тот случай, когда я жалею, что нет возможности в комментарии прикрепить коротенький коллаж из фото, чтобы воодчую ты могла увидеть мои эмоции!))) Лорочка, ты необыкновенная! ) От всей души буду болеть за твою победу в этом конкурсе!

Спасибо, Мариночка, за поддержку!!!

У вас вышли волшебные образы, такие натуральные) А маленькие пяточки просто прелесть))))))) Хорошо, что оставили сарафан, спинка просто вау!

Лариса, из того старого журнала Бурды сейчас можно пошить каждую модель, настолько они актуальны! Даже удивительно! Спасибо за оценку!!!

Лоро, Ваш сімейний проєкт неймовірний! Бажаю Вам перемоги у конкурсі. Усі речі передають тепло рук майстрині та любов до своїх дітей та онуків. А старі номери журналу Бурда - це, дійсно, скарбничка цікавих та актуальних моделей, кожну з яких хочеться пошити.

Дякую, Олечка, за теплі слова підтримки! Льон для літа найкраща тканина, хочеться шити з нього ще і ще. Шкода, що літо так швидко минає...

Лоро, так все чуттево! П'яточки...це взагалі -контрольний постріл)) Чудовий проект!

Таню, дякую!!! Ох, ці маленькі ніжки! Нікого не залишають байдужими!))

Хіт продажу

Юбка из жаккарда на узком поясе

Едва существует еще такая же великолепная ткань, как жаккард. Наша юбка с узким поясом и потайной...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза прямого крою із застібкою на плечі

Згадаймо добу великих почуттів - з великою кількістю вишивки та мережива різних кольорів,...

39.90 грн.

Сукня з рогожки з короткими рукавами

Сукня для коктейлю може бути зовсім простою. Головне, щоб у неї була своя родзинка, як у нашої...

39.90 грн.