• автор: Лорка
  • дата: 08.06.2016
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис


Ця викрійка стала для мене подарунком! Бо, коли купувала залишок легенького трикотажу (70см ) в дивовижні зигзаги, саме про таку модель і мріяла. Щоб була вільного крою, щоб рукав був подовжений, щоб була виточка і щоб малюнок тканини максимально зберігся. Я вікрійку дещо змінила( прибрала розріз спереду і виріз ззаду ), але цілі досягла. Розширила, як зазвичай, блузку знизу, а малюнок неочікувано зійшовся, приємна несподіванність ) І так мені сподобалося те, що вийшло, що пошила ще одну таку блузу із чорно-білого трикотажу. В цьому варіанті рукав подовжила обтачкою з чорної тканини, зад зробила довшим за перед. В обох варіантах виріз горловини просто підвернула і прострочила. Погралася трохи з комбінуванням, фото додаю.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Срд, 08/06/2016 - 18:32
автор: Таня Зосімова

Лора, чудові блузи вийшли. Стильні і на всі випадки життя, як на відпочинок так і роботу класно підійдуть. Може й мені за тканиною збігати ?! :)

Чтв, 09/06/2016 - 12:48
автор: Лорка

Таню, якщо і купувати тканину, то краще льон! Мені та блуза, що Надійка пошила, здалася більш вдалою.

Чтв, 09/06/2016 - 11:58
автор: Олена Рапова

Які цікаві варіанти з двома блузами за однією викрійкою. В буденних комплектах вони мають нейтральний і зручний вигляд, а із взуттям на підборах і класичними спідницями і брюками створюють елегантні комплекти.

Чтв, 09/06/2016 - 12:55
автор: Лорка

Олено, я чорно-білу блузу планувала саме для відпочинку, як альтернативу набридливим футболкам. А коли одягла з чорними брюками, то комплект неочікувано сподобався! Якщо буде нагода, то додам фото. Дякую за коментар!

Птн, 10/06/2016 - 19:54
автор: Таня Боровик

Необхідні та практичні блузи! Уявляю, які вони зручні. Теж на цю викрійку оком накинула. Сподіваюсь, встигну втілити цього літа;)

Пон, 13/06/2016 - 10:22
автор: Лорка

Таню, шийте, не сумнівайтесь! Модель нескладна, а варіантів може бути багато. Будемо чекати!

Цей блок не удаляти.

Комбінезон довжиною до колін

Веселий геометричний візерунок на комбінезоні з  бретелями, зав'язуються навколо шиї, ...

33.50грн.

Блуза широка із суцільнокроєними рукавами

Наша жакардова блуза із заокругленим асиметричним низом теплого сезону може виконати роль легкого...

33.50грн.