0

Жакет-пальто із шарфом

  • автор: Олена
  • дата: 05.05.2022
6
Поділитись:

Опис


Доброго усім дня!

Ще одна вязаная річ. Дуже полюбляють такі жакети-пальта, в мене їх було декілька. 

Зв'язаний жакет з товстої вовняні пряжі в трьох кольорах. Середня полоса-це різнобарвна пряжа. Верхня та нижня полоси-однотонна. 

Отримала дуже теплий та зручний жакет із шарфом. На шарф пішли усі залишки пряжі. 

З шарфом ну дуже тепло.

Бажаю усім злагоди та миру! Усе буде Україна!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Олено, жакет-пальто прекрасний! Мені подобаються кольори, і такі цікаві переходи. Гарна ідея! Я теж зараз в'яжу. Машинки досі заховані. Дуже сподіваюся, що наша запланована зустріч таки відбудеться в нашому рідному місті, може і в'язані речі покажемо один-одному. 

Дуже дякую, Ларисо!  Також з нетерпінням чекаю на нашу зустріч у рідному місті. Споліваюся  що в усіх наших дівчат усе добре. Все буде Україна!

Дівчата, я така рада,що ви є! Все буде добре! Обов"язково будуть зустрічі у вашому рідному місті, а ми будемо милуватись вашими  чудовими роботами! Всім - миру, терпіння, мужності і добра! Хай береже всіх Бог!

Дякую! На взаєм!

Олено, жакет чудовий! Я в'язати не люблю, тож просто сумую за своєю швацькою технікою. З нетерпінням чекаю всіх вас побачити і обійняти!!!!!

Ларисо! Дуже приємно читати твій відгук. Взагалі, дівчата, я за вами дуже скучіла. Але сподіваюся, что ми невдовзі обов'язково зустрінемось!!!!

Хіт продажу