0

Сукня - січневий вузол 2018

  • автор: Олена
  • дата: 08.01.2018
11
Поділитись:

Опис


Привет всем в Новом году! Еще раз поздравляю всех с новогодними праздниками!
Пока идут праздники и есть немного выходных, почему бы не порадовать себя обновками из понравившегося январского номера Бурды за 2018 год. Платье с узлом на груди вызвало неоднозначную реакцию, но, поскольку я люблю всякие такие переплетения, то и сомнений по поводу этого платья не было.
Ткань трикотаж, разм. 44. Можно шить и из не трикотажных тканей, поскольку выкройка удачная, лежит хорошо и без лишнего обтягивания. Сложностей в пошиве узла никаких На спинке только центральный шов, без змейки за счет трикотажной ткани.

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Олено, чомусь була впевнена, що побачу цю модель у вашій галереї. Дуже гарно - як квітучий садочок)

Да. Я действительно не смогла пройти мимо такого узелка.)))

Олено, вітаю!

У вас вийшла дуже цікава сукня, певно всі зустрічні обертаються на вас. 

Дякую!!!

Ви так сміливо беретесь за викрійки, до яких я навіть інструкцію не наважуюсь читати! І головне, що Ваші експерименти виправдовують себе. Як Ви зшиваєте еластичні тканини: оверлоком, чи зиг-загом?

Спасибо! Весь трикотаж я шью на коверлоке. 

Чудова сукня! Мені теж дуже сподобалась ця модель , але я тільки роздумую , як і з чого її пошити , а Ви вже пошили! Дякую за показ. 

Шить лучше из мягких тканей, чтобы складочки и драпировки мягко ложились. А так, шейте обязательно - платье достаточно простое в пошиве.

Дякую за пораду! Мені тому і подобається форум , що можно подивитись , як інші дівчата втілюють моделі в життя!

Гарна сукня, і подбається і дивує, що тканина хоча і квітчаста - драпування все одно добре видно. Чудово виглядаєте!

Дякую!

Хіт продажу

№ викрійки 108
69.9грн