0

Сукня з травня 2022

  • автор: Олена
  • дата: 18.05.2022
8
Поділитись:

Опис


Доброго дня, рідна спільното!

Їочу поділитися своєю радістю: в мене тепер є машинка. Світ не без добрих людей. Навіть далеко від дому, коли дізналися, що я шию, люди віддали мені машинку. Нехай вона старенька, та має не дуже багатий набір стрічок, але дещо шити все ж таки можливо.

Тож я й не забарилася. Моє хобі-це моє життя. Я не можу без цього довго існувати.  Для мене це своєрідна медитація. Моя творчість мене заспокоює, та вселяє віру у добре майбутнє. 

Оскільки інших журналів в мене немає, то і шити я можу щось тільки з останнього номера. Почала з цієї сукні. 

Дуже вдала викрійка для мене. Зі змін тільки зміни під мій ріст. Більше нічого. 

Розмір 44, пішло ткани ха журналом 1,5-1,6 метри.

Усім бажаю тиші, мирного неба та міцного здоров'я! Все буде Україна.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

А ви вважаєте це нормально дублювати свої пости на російському сайті та в коментарях вести з росіянками прості світські бесіди "как хорошо на югах", коли ваше місто Харків палає від діянь їх синів та чоловіків. Копіюєте один в один текст (перекладаєте його на українську) тільки на російському сайті виключаєте фразу "Все буде Україна". А слабо її було залишити? Хоча б замінили на "остановите войну". Після 24 лютого пости на російських сайтах це не гідно для українки. Чи ви вже так далеко, що і забули, що тут коїться?

Олено, я теж, дуже м'яко кажучи, здивована вашими публікаціями на рос.сайті. 
Я видалила свій профіль там у 2014 р. на наступний день в лютому після захоплення Криму. Хоча була на той момент модератором їхнього ФФ і мала неабияку популярність. Але одинці з тих росіянок не підтримали "Крим наш". 
Всі інші з рос. ФФ щороку, порушуючи наше законодавство, їздять в Крим і потім постять радісні окупантські фото на тому ФФ.

У мене серце болить за мій окупований нині Херсон і ваш розбомблений Харків.

Вважайте цей коментар моїм особистим, як форумчанки, а не редактора.

Принципово не заходжу на російський сайт, тому не знала , що ви там публікуєте свої роботи.Я залишилась вдома , в Харківській області,в небезпеці.Мені дуже прикро, що ті люди, які нічого не роблять для захисту своєї країни ,сидять в беспечних місцях, таке роблять. То, будь, ласка, коли будете ще публікувати щось на російському сайті, не пишить , що ви з Харкова, не ганьбите , таких як я

Згідна на 100 відсотків!  

Рідна спільното?! то ви вже визначтеся яка спільнота вам рідна-тут чи на бурда.ру. Нічого вам там не муляє, коли збираєте компліменти від "занепокоєних", ракети яких щодня ввечері луплять по вашому ж Харкову? Ще й тут запостила, це ж треба такою бути, так бажати тих лайків? Чи ви з тих, для кого шиття "внє палітікі"? Постите ви, а соромно-мені. 

Зручно однією дупою на два стільця моститься? Ніде не муляє? А чого ж в тікали в Європу, чого не до російських подружок через Белгород? 

удивительная природа любительниц русскго мира.дрочат на рашу, но бегут в Европу. и эта особь не одна такая

просто испанский стыд.вести беседы с матрешками пока на харьков летят бомбы и иракеты кажый день?извините?но это за гранью моего понимания.я тоже из Харькова

Хіт продажу

№ викрійки 9320 A
64.9