0

Сукня-шахматка

  • автор: Олена
  • дата: 24.06.2022
7
Поділитись:

Опис


Усім доброго дня!

Сукня проста. Верхня частина сукні з вказаної викрійки, без застібки. Сукня-сонце з 4 клинів. 

Але сьогодні не про сукню.

Кожна медаль має дві сторони, як і будь-яка ситуація. Кожен бачить лише одну сторону. Але всі завжди впевнені, что тільки та сторона, яку вони бачать, є єдиною та вірною. 

Я дуже хочу викласти на російскому форумі публікацію вбрання у жовто-блакитному кольорі і обов'язкового руїнах рідного міста. І я повертаюся додому. І ще обов'язково підпишу, хто ці руїни залишив.  Там дуже багато людей і всі вони дивляться "веселі" картинки. Всі хочуть бачити красиві картинки, але ж треба показувати різницю між красивим життям та тим, що приносить "русский мир". Можливо тоді вони почнуть замислюватися (якщо ще є чим мислити) над тим, що вони наробили. Треба показувати різницю між гарною картинкою та війною, яка руйнує життя. 

Я не чекаю розуміння, співчуття, або ще чогось. Я знаю, що не всі мене зрозуміють. Але ж у кожного своє життя. Не можна всім завжди подобатись. Я не боюся критики, та живу не заради лайків.

Усім бажаю гарного дня і мирного неба!

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Вітання, Олено! Хочу вас засмутити (чи розчарувати): колись на "сусідньому " сайті одна пані вже пробувала виставити пост під назвою "Вбрання у патріотичних кольорах"(жовто-блакитних, звісно), її закидали гнівними коментарями настільки,що вона змінила назву свого допису. Щодо фото на руїнах, то не думаю, що модератори сайту до цього допустять! І останнє: всі, хто вміє там думати, висловили своє ставлення до війни, а зомбі думати не вміють! Тому не варто розсипати бісер перед свиньми. 

очень жалкие оправдывания. вы ради лайков продали совесть и человечность

Доброго здоров'я , Олено. Шукала цей ,Ваш, вироб на запоребриковому сайті, але не знайшла. Чому , Ви , не опубліколи його там? Просто цікаво було почитати , як Ви переклали б цей опис-пояснення-виклик. Ви не праві.Не можна було публікували свої вироби у "сусідів", не можна самій собі накручувати лайки під роботою на нашому сайті. Доречі, наши дівчата публікували свої роботи до, дуже яскраві, але ні одна з них  після 24 лютого 2022 року не з'явилась з публікацією. Ну крім Вас.

 

Доброго дня! Нажаль, Ви помиляєтеся. Мені стало цікаво і я вирішила подивитися роботи Олени на "тому" сайті. Випадково я помітила ще оду роботу, яка є і на нашому сайті під назвою СУКНЯ "М’ЯТНИЙ НАСТРІЙ ВЕСНИ". Там роботу можна знайти під назвою Платье "Мятное настроение". Мабуть деякі люди ще й досі не зрозуміли, що відбуваєтья в Ураїні. Нажаль...

Olena,вибачте за мої "5 копійок".але не можна звинувачувати людину у тому що вона досі шиє і виставляє свої роботи на цьому сайті.Кожен переживає стрес по своєму,хтось мусить бути чимось зайнятий аби трохи відволіктися.Мені зараз руки не піднімаються до шиття,за це на себе дуже сердита.Періодично заглядую сюди,дивуюся і водночас радію,що бачу роботи форумчанок. Дівчатка,хто не опустив руки,ВИ МОЛОДЦІ,адже попри це все ....життя продовжується,не так як хотілобся,але іншого не буде!

Добрий день. 
Зверніть увагу, що Олені, автору цих фото, інші майстрині докоряють не за показ робіт на нашому сайті. А за те, що вона під час війни презентувала свої проєкти на російському сайті Бурда. Зауважую для ясності ситуації.

Те, що майстрині шиють і публікують свої роботи тут, тільки вітається, звичайно!

Така собі спроба виправдання. Дуже хочу викласти-так викладайте! то єдина робота могла бути на тому сайті в синьо-жовтих кольорах і все! а ви вже десяток робіт запостили і далі б постили, якби тут вам не пояснили що до чого, раз ви самі не розумієте. У медалі дві сторони, не всьо так однозначно-це ми вже чули! Вам місто розбивають кожен день, дома руйнують і людей вбивають КОЖЕН ДЕНЬ! а ви їм посміхаєтесь на тому сайті і дякуєте за компліменти???

Хіт продажу

№ викрійки 131
59.9