Сукня-шахматка

  • автор: Олена
  • дата: 24.06.2022
  • складність:
5
Поділитись:

Опис


Усім доброго дня!

Сукня проста. Верхня частина сукні з вказаної викрійки, без застібки. Сукня-сонце з 4 клинів. 

Але сьогодні не про сукню.

Кожна медаль має дві сторони, як і будь-яка ситуація. Кожен бачить лише одну сторону. Але всі завжди впевнені, что тільки та сторона, яку вони бачать, є єдиною та вірною. 

Я дуже хочу викласти на російскому форумі публікацію вбрання у жовто-блакитному кольорі і обов'язкового руїнах рідного міста. І я повертаюся додому. І ще обов'язково підпишу, хто ці руїни залишив.  Там дуже багато людей і всі вони дивляться "веселі" картинки. Всі хочуть бачити красиві картинки, але ж треба показувати різницю між красивим життям та тим, що приносить "русский мир". Можливо тоді вони почнуть замислюватися (якщо ще є чим мислити) над тим, що вони наробили. Треба показувати різницю між гарною картинкою та війною, яка руйнує життя. 

Я не чекаю розуміння, співчуття, або ще чогось. Я знаю, що не всі мене зрозуміють. Але ж у кожного своє життя. Не можна всім завжди подобатись. Я не боюся критики, та живу не заради лайків.

Усім бажаю гарного дня і мирного неба!

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Вітання, Олено! Хочу вас засмутити (чи розчарувати): колись на "сусідньому " сайті одна пані вже пробувала виставити пост під назвою "Вбрання у патріотичних кольорах"(жовто-блакитних, звісно), її закидали гнівними коментарями настільки,що вона змінила назву свого допису. Щодо фото на руїнах, то не думаю, що модератори сайту до цього допустять! І останнє: всі, хто вміє там думати, висловили своє ставлення до війни, а зомбі думати не вміють! Тому не варто розсипати бісер перед свиньми. 

очень жалкие оправдывания. вы ради лайков продали совесть и человечность

Доброго здоров'я , Олено. Шукала цей ,Ваш, вироб на запоребриковому сайті, але не знайшла. Чому , Ви , не опубліколи його там? Просто цікаво було почитати , як Ви переклали б цей опис-пояснення-виклик. Ви не праві.Не можна було публікували свої вироби у "сусідів", не можна самій собі накручувати лайки під роботою на нашому сайті. Доречі, наши дівчата публікували свої роботи до, дуже яскраві, але ні одна з них  після 24 лютого 2022 року не з'явилась з публікацією. Ну крім Вас.

 

Доброго дня! Нажаль, Ви помиляєтеся. Мені стало цікаво і я вирішила подивитися роботи Олени на "тому" сайті. Випадково я помітила ще оду роботу, яка є і на нашому сайті під назвою СУКНЯ "М’ЯТНИЙ НАСТРІЙ ВЕСНИ". Там роботу можна знайти під назвою Платье "Мятное настроение". Мабуть деякі люди ще й досі не зрозуміли, що відбуваєтья в Ураїні. Нажаль...

Така собі спроба виправдання. Дуже хочу викласти-так викладайте! то єдина робота могла бути на тому сайті в синьо-жовтих кольорах і все! а ви вже десяток робіт запостили і далі б постили, якби тут вам не пояснили що до чого, раз ви самі не розумієте. У медалі дві сторони, не всьо так однозначно-це ми вже чули! Вам місто розбивають кожен день, дома руйнують і людей вбивають КОЖЕН ДЕНЬ! а ви їм посміхаєтесь на тому сайті і дякуєте за компліменти???

Хіт продажу

Сукня відрізна з пишними рукавами-ліхтариками

Яка фігура! Завдяки екстрапишним рукавам-ліхтарикам, вшивному поясу і легкій спідниці ця сукня...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза довга з коміром-стійкою

Як спокуслива ця подовжена модель з прозорого шифону! Репсові стрічки, настрочені уздовж...

39.90 грн.

Брюки прямого крою довжиною 7/8

Прямі брюки на поясі мають довжину 7/8 і потайну застібку-блискавку в боковому шві. Складки...

39.90 грн.