0

Блузка "задом на перед" з цікавою спинкою

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 31.05.2020
4
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь! Що можна пошити з одного метра тканини і однієї чоловічої сорочки? У мене вийшла одна нова блузка з оригінальною спинкою!

Люблю моделі із застібкою на спинці, тому давно "пригледіла" цю викрійку. Тим більше, що вона дозволила скомбінувати різні тканини. Був у мене подарований 1 метр тоненької шерсті, довго думала, як його використати. Прийшла ідея пошити комбіновану блузу. На всі деталі тканини не вистачало, тому спинку я викроїла прямо з пілочки чоловічої сорочки. Замінила на ній лише ґудзики - якщо придивитися, на них видно намальовані швацькі аксесуари: ножиці, наперсток, праску, котушку ниток і т.п.

Блузкою задоволена. Вона зручна і помірно простора (шила свій 38-й р-р, зріст 170 см). Шиється модель дуже просто і швидко - за один вихідний. Тим більше, що в інструкції з пошиття до викрійки з електронного каталогу є покроковий ілюстрований курс.

Чоловіку весь час здається, що я вдягнула блузку задом наперед, звідси й назва проєкту)))

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Яка чудова ідея! Блуза вийшла цікава, гармонійна і вам дуже личить! Я просто закохалася у гудзики)

Дякую, Ларисо! Ґудзики колись отримала в подарунок, вони нарешті дочекалися свого часу)

Гарний мікс та цікава ідея щодо комбінування та "другого життя" чоловічої сорочки. Олено, одразу пригадала Вашу файну сукню "Потертий шик", де ви теж при пошитті використовували сорочку чоловіка.

Дякую, Олю! Коли мені не вистачає тканини, я відразу починаю подумки "прилаштовувати" чергову чоловічу сорочку) Вони дуже виручають в таких випадках.

Хіт продажу

№ викрійки 9320 A
64.9