0

Вельветова сукня шифт

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 09.01.2024
5
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Маючи стрижку каре, я не могла пройти повз симпатичної сукні в стилі 20-х з новою для мене назвою «шифт». Про історію появи сукні-шифт можна почитати в журналі або на нашому сайті. Вирішила пошити її з бавовняного мікровельвету кольору лосося. Для цієї моделі рекомендовані еластичні трикотажні полотна, тому я взяла вельвет із невеликим вмістом еластану. Сукня вийшла цілком комфортна завдяки напівприлягаючому силуету. Зважаючи на її досить вузькі рукави, для пошиття я би радила будь-яку платтяну тканину, але обов’язково з еластичними волокнами.

Шила свій 38-й розмір без змін, навіть довжина журнальна (мій зріст 170 см). Єдине – відмовилася від блискавки у середньому шві спинки. Дещо грубувато виходило з вельвету, враховуючи потовщення від декількох швів, які сходяться вгорі в одній точці, плюс декоративні строчки вздовж швів. У фігурний виріз горловини моя досить велика голова (58-й розмір) щільно, але проходить) Як і в журналі, пришиті планки просто імітують наявність кишень. Витрата матеріалу – 1,50 м. Викрійкою задоволена, сукня подобається.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Олено! Як завжди- неймовірний результат. Надихає і спонукає не лінитися, а попри все, шити.

Заради цієї сукні був куплений журнал. І навіть зроблена викрійка. Але поки я розмірковувала,, скільки мені потрібно тканини, і чи  підійде та тканина, що я вже давно собі пригледіла в інтернет магазині, але все ніяк не наважувалася купити її, бо ціна високувата , а суконь в мене достатньо. Так от, поки я розмірковувала та вагалася - тканину розкупили...Хотіла пошити з щільного  ітілійського платяного трикотажу чудового вишневого кольору, склад вовна та кашемир,, Тепер навіть не знаю, що можна б було ще підібрати з наявного на цей час асортименту. Зроблю ревізію своїх хом"ячих запасів. Може щось підійде..

Але Ваш вибір тканини дуже вдалий. Про колір я вже й не говорю. Мрія! І Ваш на всі 100%

 Питання до Вас. У бурдівських викрійках таких суконь досить широка спина. Саме на таких моделях мені доводиться по центральному шву багато корегувати. Яке в Вас враження від цієї викрійки з цим моментом? 

Дякую, що поділилися своїм гарним новим проектом.

Дякую за коментар, Анжеліко! У мене плечі і спина не вузькі, середні такі) Тому навіть не пам'ятаю, щоб я ушивала спинку по викрійках Бурда. І в цій моделі також нічого не міняла. Якщо спина вузька, можливо, треба буде більше приділити уваги ширині деталі спинки.

Я часто згадую, що мені пощастило мати фігуру, яка майже ідеально вписується в розмірну сітку Бурда. Майже все сідає без підгонок та коригувань.

Дякую,Олено, за відповідь. Дійсно, це чудово коли викрійки сідають без коригувань. Я шию дуже давно по викрійках  Burda.  Десь з середини 80х. Тому вже чітко знаю де і скільки треба відкоригувати. І десь приблизно розумію, як буде виглядати та чи інша модель на мені. Але за різні роки викрійки відрізняються, і не лише свободою облягання та шириною плеча. Іноді складні моделі ідеально сідають відразу, лише коригую на зріст. Він в мене 1,58 Але частіше доводиться багато коригувати навіть моделі для невисоких. Хоча результат завжди мене радує. В будь якому разі, ще раз дякую за відповідь. Сукня чудова і в Вашему втіленні і в журналі. Модель «довгограюча» Маю надію, що зможу знайти тканину для неі і все ж таки пошити

Ну дуже гарно.  І модель, і плаття - неймовірні. Я не знаю, яка б тканина підійшла б сюди краще, ніж вельвет. Вам дуже личить, колір яскравий та соковитий. В похмуру зиму- саме те!!!

Дякую, Тетяно!

Хіт продажу