0
Акція 1+1=3

Вишита еко-сумка. Майже майстер-клас:)

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 24.09.2015
4
Поділитись:

Опис


Перші свої вишиті еко-сумки я зробила ще в 2011 році. В наступній публікації завантажу цілу колекцію:). Цю робила зимою в подарунок. Для блогу зробила трохи покрокових фото. Є навіть фото деталей викрійки. Воно трохи непрезентабельне, для повноцінного майстер-класу не годиться:) Але за основу послужити може. 

Окрім того, що користування такою сумкою береже довкілля і економить гроші від покупки нових і нових поліетиленових пакетів, це ще й дуже зручно. На фото видно "алгоритм" складання сумки до розмірів гаманця. Вона не займе багато місця і поміститься навіть в маленьку дамську сумочку. А ми ж дівчата - ніколи не знаєш, коли трапиться якась покупка, от сумочка і завжди з собою:) До того ж, на мій погляд, в залежності від особистих смаків оздоблена і вишита, така сумка може бути стильним аксесуаром.

Мої сумки пошиті з плащової тканини. Вишиті акриловими нитками по канві. Зсередини по периметру вишивки пришито прямокутник з основної тканини, щоб не пошкодити вишивку під час експлуатації сумки. В розгорнутому вигляді кишеня, в яку сумка складається, слугує звичайною зовнішньою кишенькою для будь-чого.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Как вышивка меняет в лучшую сторону самые простые вещи!Сижу и любуюсь.

Гарно! В такій торбинці тільки щось саме-саме носити...

Дякую, дівчата!Я в таких торбинках частіше за все ношу продукти. Навіть ті, що можуть її забруднити. Адже торбинка невибаглива в догляді. Легко переться, не потребує прасування. Але і за новими тканинами і улюбленим журналом теж з ними відправляюсь:)

Олено! Дивлячись на вашу сумку, закортіло створити свою. Дійсно, зручно та гарно! Від цих пакетів вже втомилися, то рвуться швидко, та й коштують зараз теж. А тут гарна, індивідуальна, стильна сумка. Та в якості подарунка теж хороша ідея. Олено, а верхня частина сумки на блискавці?