0

Нова сукня і старий жакет

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 04.09.2015
3
Поділитись:

Опис


18.04.2014

Жакет старий. Пошитий ще в 2005 році. Це модель ШЛБ 2/2005-1А. Як же мені кортіло пошити увесь комплект зі спідницею! Але легкої костюмної тканини в клітинку гленчек було зовсім мало. Ну як мало – це взагалі був розкроєний, але так і не пошитий ще на початку 90-х інший довгий жакет. Ось із його деталей я і викроїла цей короткий жакетик. Мій 38-й розмір сів ідеально без коригувань. Навіть клітинки зістикувалися добре. Пошито і декоровано усе точно за журналом.

Сукня пошилася випадково. Купила зовсім недорого відріз м’якої але доволі щільної бежевої тканини з чорнильного кольору квіточками з каймою по нижньому краю. Якось відразу пригадалася популярна модель 8/2012-133. Викрійка відмінна. Нічого не коригувала, навіть довжина сукні як в оригіналі. Не хотілося псувати кайму боковими швами, тому зробила на всю довжину сукні середній шов у спинці. В нього зашила і застібку-«блискавку». Спідниця, відповідно, - це просто призборений на талії прямокутник.

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Отак випадково вийшла така гарна й жіночна сукня! Так вдало поєднані тканина та фасон. Неймовірно жіночно! Жакет також дуже сподобався. Класичний фасон, ідеальне виконання, і в результаті-розкішний вигляд! Фото чудові.

Отак випадково вийшла така гарна й жіночна сукня! Так вдало поєднані тканина та фасон. Неймовірно жіночно! Жакет також дуже сподобався. Класичний фасон, ідеальне виконання, і в результаті-розкішний вигляд!

Дякую, Ірино!

Хіт продажу