0

Блейзер в чоловічому стилі

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 20.02.2021
18
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Блейзер пошила для доньки. Із задоволенням демонструю, оскільки результат нас дуже радує. Хоча і довелося потрудитися: кишені в рамку з клапанами, петля для ґудзика теж в рамку, шліца, обшита підкладкою. Здається, зараз для цієї моделі 2013 року настав зірковий час - зараз жакети, ніби з чоловічого плеча, надзвичайно популярні.

Шила без змін наш 38-й розмір. Витрата тканини близько 2 м. Мій зріст 170 см, донька трохи вища за мене, на ній жакет має ще крутіший вигляд. Підкладку зробили яскравою, щоб можна було носити, підгорнувши рукави. 

Жакет прекрасно поєднується чи не з усіма речами в гардеробі: з брюками, спідницями, сукнями, блузками, футболками та пуловерами. Його можна носити протягом всього року. На фото під ним анорак з Каталогу 1/2019 (детальніше про нього тут).

Інші вироби користувача
+ коментувати

18 Коментарів

Клас!Я пошила два таких,собі і доньці.Гарна модель і вдала стилізація.

Дякую, Тетяно! Теж хочу тепер такий і собі)

Олено, подробиці зачаровують! Красива підкладка, акуратні кишені! Блейзер такий стильний і модний! Обов"язково треба повторити!

Дякую, Лоро! Ой, хочеться уже і собі такий, таки наважуся повторити.

Дуже гарний) Теж давно хочу щось подібне(тільки підкладку хочу жовтеньку), навіть тканина лежить. Але брак досвіду відлякує від початку робіт))

Дякую! Річ дійсно досить складна, але вона варта зусиль. Мені у пошитті дуже допомогла книга "Бурда. Практика шиття" 

https://burdastyle.ua/news/yak-zamovyty-knygu-burda-praktyka-shyttya

Кавайно! )

 

Дякую)

Неймовірно чудова робота ,всі деталі виконані бездоганно.Річ вийшла ,як казали раніше "фірма")І фото,такі ж чудові ,як і блейзер.Навіть кольорова гама локації гармонує з моделлю,і ви так чудово її презентуєте ,як в журналі.

Таню, дякую за такий приємний коментар! Коли річ радує, фотосесія відбувається просто миттєво - з гарним настроєм фото виходять цілком пристойні)

Стильна річ!

Блейзер вийшов практичний та крутезний! ;))

Дякую, Надю! Я так старалася)

Супер!!! Вам дуже пасує, обов'язково пошийте і собі такий!!

Дякую! Мабуть таки повторю і собі такий і анорак на додачу, але трішки інший.

Стильно!

Дякую, Олено!

Елегантно і спортивно водночас. Дуже якісна робота і прекрасні фото.

Дякую, Оксано!

Хіт продажу