Сукня-сарафан як у 90-х

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 06.08.2020
  • складність:
14
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Ця модель рік не давала мені спокою, тож цього літа я її таки пошила. Подібні сукні на футболку носили у 90-х, і мені тоді дуже подобалося таке поєднання. Тепер це моє найулюбленіше вбрання нинішнього літа. Зручно та красиво, біла футболка освіжає і додає образу невимушеності та трохи бешкетства. 

Щоб модель сиділа більш вільно, навмисне розкроїла 40-й розмір замість свого 38-го. Це додало комфорту - на півдні влітку важко ходити в обтислих речах. Витрата тканини по журналу, залишився невеликий шматок. Матеріал - сорочкова бавовна з віскозою, помірно м'яка та щільна.

За видимої простоти ця сукня потребує уваги та терпіння при розкрої і пошитті. У неї багато дрібних деталей: планок, бретелей та поясів. Щоб не заплутатися в них, я викроювала деталь і прикріпляла її булавкою до паперової викрійки і тримала у такому вигляді, поки не доходила черга пошиття цієї деталі. Щоб запах на спідниці був у потрібний бік і планка застібки на ґудзики теж (плюс планки верху сукні - зліва та справа вони різні), я кроїла тканину, накладаючи паперові деталі викрійки на її лицьовий бік.

У підсумку - один вихідний пішов на розкрій, ще день на розмітку. Шити сукню виявилося не так страшно, як кроїти)

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Дуже вишукано і стильно! Вражає скурпульозність, з якою розкроїні деталі. Всі клітинки мають правильну графіку, "на своєму місці". Я уявляю, Ви потратили не одну годину, щов всі деталі розкласти на тканині, розкроїти... і пошити.

Дякую, Інно! Клітинка - мій фаворит, люблю з нею "гратися". Та в цій моделі спочатку важко було зрозуміти, де стикуються дрібні деталі, щоб підігнати красиво малюнок.

Олено, такий гармонійний образ ви створили! Дуже вам пасує. Я теж, коли крою, дрібні деталі приколюю до бумажної викрійки. І розкрій у мене чомусь, майже завжди ,забирає багато часу.

Дякую, Тетяно! А я вже подумала, що то в мене така проблема - довго кроїти) Завжди намагаюся окремий день виділити на розкрій, щоб відпочити від нього і потім просто шити.

Надзвичайно гарно вийшло. Я також до цієї моделі придивлялась довго. І таки наважилась цього року. Дійсно, Ваша правда, дуже багато дрібних деталей і можна заплутатися з непарними деталями щодо лиця та вивороту. Хочу також приєднатися до Вашої думки щодо зручності даної моделі. Беззаперечно, ця сукня-сарафан привертає увагу.

Дякую за коментар, Валентино! Я спочатку почитала відгуки тих, хто вже пошив цю модель, усі відзначають момент з великою кількістю парних і непарних дрібних деталей. Але потім усім подобається результат) Я також дуже задоволена, що тепер маю цю сукню.

Ця сукня-сарафан відклася і у моїй пам'яті. Планка з гудзиками родзинка цієї моделі. Люблю моделі, де є особливі деталі, які привертають увагу та не дають спокою, доки не пошиєш цю модель.

Олено, Вам дуже пасує сукня! Робота кропітка і , як завжи, зроблена з майстерністю. Дякую за показ.

Олю, дякую за коментар! От-от, сама "западаю" на моделі з цікавими деталями, прямо кортить таке пошити) Якби тут було все те саме, але без застібки на ґудзики збоку, мабуть, і не думала б шити цю сукню. А ще й в клітиночку)))...

Олено, вітаю з шикарним сарафаном! Він також мені запам'ятався. І Ви його так майстерно виконали, браво! В мене також найскладніший й найдовший етап- це вирізати все на тканині))

Дякую, Маріє! Розкрій - справа відповідальна, я прямо завмираю на мить перед першим рухом ножиць над відрізом тканини - боюся почати не так, як треба). По кілька разів звіряюся зі схемою розкладки на тканині в інструкції (як же чудово, що вона там є) і зі списком деталей - які кроїти зі згином, скільки штук і т.п.

Замечательный сарафанчик! Вы просто девочка-студентка!;)) 

Дякую, Марино! Почуваюся в цій моделі молодшою, це точно)

   Классный образ!Ну так и подозревала,что много деталей, зато какой результат)))это и платье,и сарафан--оно того стоило)))

Дякую, Марино! Саме так - старання були не марними) Дуже люблю цю сукню.

Хіт продажу

Сукня-сорочка лляна із наскрізною застібкою

Лляна сукня-сорочка з боковими розрізами, що прикриває коліна, матиме чудовий вигляд і в якості...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Бермуди традиційного крою

Колись брюки довжиною до колін були частиною колоніальної уніформи британських військових, а з...

49.9 грн.

Сукня-сорочка зі спідницею в складку

Приталена сукня-сорочка з відрізною спідницею із зустрічними складками, які надають сукні...

54.9 грн.