0

Пуловер з китицями

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 28.05.2019
7
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Пуловер пошитий для доньки. Взяли доволі пластичний трикотаж. Модель досить простора, за бажанням можна брати на розмір менше власного. Я шила наш 38-й розмір без коригувань.

Витрата тканини менше журнальних 1,25 м, скоріше десь близько 1 метра знадобилося, як не менше.

Модель шиється легко і швидко, буквально за вечір. Довше було власноруч виготовити 16 китиць з ниток муліне і потім їх акуратно і міцно чіпляти на тасьму.
Окрім пуловера на мені брюки Burda. Шити легко та швидко 2/2013#2 D. Детальніше про них тут.

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Оздоблення китичками це такий гарний декор. До того ж кажуть, що вони захищають від негативної енергії. Розумію чому Ви їх виготовили власноруч. Зараз шукаю бахрому на оздоблення і без результату, то дивлячись на Вашу унікальну тасьму, думаю, може спробувати її самостійно виготовити.

Дякую, Катерино. Готової тасьми з китицями я не знайшла взагалі, окремі китиці в продажу були, але не такі, що потрібні, яскраві, блискучі, як на штори) Довелося самій  їх крутити. Тасьма шириною 1,5 см теж дуже така "нарядна", та її видний самий краєчок, тому має цілком пристойний вигляд.

С изюминкой пуловер. И объем - "тот самый", который с воздухом и фигуру подчеркивает стройную .

Дякую, Ірино! Згодна, ще трошки ширше - і вже занадто, а так цілком вдалий об'єм. Усе ж таки майже завжди я довіряю дизайнерам Burda у їхньому баченні розміру моделей і дуже рідко шию на розмір менше.

Чудовий вийшов пуловер))) Саме дошиваю таки же з 1 м. Скоро покажу що вийде))))

Дякую, Надю! Чекатиму на твій)

Олена! Тільки фото побачила і зраду подумала, що такі чудові китиці...мабуть ручної роботи. І вже потім тільки текст прочитала... Колір, саме те, що потрібно. Чудово.

Хіт продажу