0
Акція 1+1=3

Спідниця-олівець і топ-бюстьє

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 10.07.2023
9
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Стає тепліше, тож комплект зі спідниці-олівця і топа-бюстьє пошився дуже вчасно) Топ – це популярна модель Burda 6/2016#114, яку багато хто шив. У викрійці прибрала «зайві» шви, з’єднавши деякі деталі. Зміни видно на технічному малюнку. Окрім того, топ двошаровий: всередині він теж з основного матеріалу. Спідницю шила без змін, тільки збільшила довжину на 15 см.

Тканина – легка платтяна з ефектом забарвлення «під джинс», у блакитний горошок. Завдяки еластану в її складі комплект вийшов надзвичайно зручним. Шила свій 38-й розмір. Можливо через еластичність матеріалу спідницю довелося ушивати з кожного боку десь на 2 см, топ теж трохи ушивала, зробила коротшими на 2 см бретелі. Витрата тканини – 1,5 м. Спочатку розкроїла спідницю. Потім виготовила всі деталі топа – кожну парну, повністю в розворот, без згинів. Тільки так вдалося розташувати їх на залишку матеріалу.

На фото знову присутній мій улюблений новий блейзер – не уявляю, до чого він би не пасував. Хіба що до скафандра! Біла бавовняна сорочка в чоловічому стилі куплена на розпродажі в магазині – спокусилася ціною та пристойною якістю.

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Як же мені подобаються такі костюмчики!  Олено, ну це дуже стильно і вишукано. І з сорочкою, і з блейзером класно виглядає.

Дякую, Тетяно! Сама задоволена, що вийшло так, як я і хотіла.

Чудовий молодіжний трендовий образ! Олено, а у мене питання про спідницю: наскільки еластичною має бути тканина для неї та чи зручні кишені? Дякую за показ, рада, що натхнення шити повернулось до вас!

Дякую, Лано! У 50 хочеться втримати баланс між "бути в тренді" і "молодитися"))) Сподіваюся, мені це вдається.
Важко точно пояснити, наскільки еластична у мене тканина. Якщо взяти джинси з еластаном, то коли пишуть 5% еластану - думаю, це десь так. Тобто, я би вибирала будь-яку спідничну тканину, яка містить хоч якийсь відсоток еластану, і буде добре. 
На такій тонкій тканині, як у мене, кишені не можуть нести практичну функцію, оскільки спідниця досить щільно облягає фігуру. Якщо в них покласти навіть носову хустку, її контури буде добре видно. Можливо, якщо спідницю пошити з більш щільної тканини типу джинсової, кишені будуть більш функціональні, але не впевнена. Я їх сприймаю, як чисто декоративний елемент крою. На однотонній тканині вони взагалі покажуть себе в усій красі.

І так, швацьке натхнення повернулося, ще дві сукні на черзі)

Класнючий вийшов комплект! Тканина зіграла свою роль, все смачненьке, все на своїх місцях. Довжина спіднички - саме те! Оленко, Вам дуже пасує!)

Марино, дякую! Коли побачила цю тканину "під джинс" у горошок, образ практично відразу "намалювався" в уяві. Років 15 тому я би радісно пошила з неї сукню-футляр) А тут футляр розділений навпіл і обіграний у спортивному стилі. Я задоволена результатом) Почуваюся в цьому костюмі легкою та впевненою у собі.

Так , дійсно вийшов трендовий образ!Олено, виглядаєте  дуже стильно, це той випадок, коли наші бажаня( короткий топ) співпадає з нашими можливостями(струнка талія)!Класно!))

Дякую, Марино)

Зачекайте будь-ласка