0

Тепле зимове півпальто

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 03.01.2021
5
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Півпальто з Каталогу 2/2014 відразу зацікавило і вирішила пошити його собі із теплої шерстяної тканини з коротким ворсом. Утеплила модель найтоншим слімтексом. Все інше без змін. Вистачило 2 м тканини. Модель досить простора, приємного О-силуету, такий впевнений оверсайз. У цій викрійці здвоєні розміри, тож за моїми мірками вибрала 36-38.

Комір відкладний і досить широкий. Посередині спереду до його коротких країв непомітно в шов пришила звичайний металевий гачок із петлею. Застібаю і отримую затишний високий подвійний комір-стойку. Мені і на вигляд комір так більше подобається.

Кишені пришила способом от-кутюр за прекрасним і зрозумілим МК нашої майстрині Лорки. Лоро, ще раз дякую за чудовий МК! Кишені мають гарний вигляд і тримаються міцно.

Довга сукня на фото - це модель Burda 11/2020#111, детальніше про неї тут.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Як завжди чудове виконання! Пальто якраз на нашу зиму.

Дякую, Олено. Це точно! Минулої зими я більше ходила у куртці на легкому синтепоні, ніж у своєму пальті-"пуховику". Тож цього року вирішила, що мені потрібне таке злегка утеплене півпальто, яке пасує майже до всього.

Дуже подобається пальто, Олено! І фасон ваш! Дякую за показ!

Дякую, Лано! Так, фасон мені дуже подобається. Вибрала цю модель відразу, коли ще готувала матеріали для завантаження на сайт викрійок з цього Каталогу.

Витончене пальто для витонченої пані! Чудова річ і вам дуже личить! А підкладка взагалі one love!

Хіт продажу