0
Акція 1+1=3

Вишитий гаманець з котами

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 23.11.2017
15
Поділитись:

Опис


Отримала від доньки "замовлення" на гаманець з вишивкою. Три обов'язкові умови: чорний колір, малюнок вишивки - коти, тип гаманця - портмоне.

 

Не вийшло зробити повноцінний МК, але приблизно шилося так:

1. Розмітила на канві розмір гаманця і вишила котів.

2. Проклеїла з вивороту двома шарами звичайного флізеліна.

3. Пришила зигзагом чотири кишеньки для пластикових карток.

4. По поздовжніх зрізах зшила вишиту деталь з підкладкою лицьовим боком до лицьового боку прихоплюючи у відповідному місці клапан для майбутньої застібки, вивернула, припрасувала.

5. По коротких зрізах зигзагом пришила блискавку.

6. Припрасувала майже готовий гаманець і зшила бокові шви.

7. Пришила кнопку для застібки.

 

Блискавку взяла потайну тому, що вона добре згинається всередину, а звичайна навпаки - добре гнеться назовні.

Блискуча репсова стрічка всередині вшита через брак канви - трохи прорахувалася спочатку з висотою гаманця, щоб кишеньки для карток помістилися. Прийшлося додати стрічкою пару см у висоту деталі.

 

Розмір гаманця у складеному вигляді 10х12 см, в розгорнутому - 20х12 см.

Коти на вишивці - майже портретні малюнки наших улюбленців:)

Інші вироби користувача
+ коментувати

15 Коментарів

Який піднімаючий настрій гаманець, які котики! Як гарно! 

Котики чудові різнокольорові - так ми називаємо нашу пухнасту компанію:)

Гаманець такий гарнюній! І опис детальний . все зрозуміло. Дякую за цікаву ідею

Трохи довелося поламати голову, як його шити.
Дякую, Таню!

Які ж кумедні! Класний гаманець!

Наші коти кумедні не тількі вишиті, а й в реальному житті)))

Дякую, Танюшо!

Олено, яка краса! Вишиті котики - копія реальних! Такий душевний подарунок! Дякую за подробиці пошиття та детальні фото.

Дякую, Ірино! Донька знайшла в інтернеті зображення, де фігурки котів дуже нагадували наших. Вони троє різні не тільки за кольором, а й за фігурою. 

Сподіваюся, що хоча б трохи внесла ясність у пошиття, бо вигадувала, як шити, сама, відштовхуючись від зображення подібного шкіряного портмоне.

Корисна та цікава річ у вас. Корисна для мене тому що хресник замовив на подарунок пенал з обличчям відомого футболіста. Оце з обличчям треба щось вигадувати , а з форми  та описа  роботи вашого гаманця можна мені зробити пенал.Дякую за показ та опис.Майже завжди набуденніші речі, зроблені руками рідних, стають найюлюбленішими та найгарнішими.

Дякую, Олено! Приємно, якщо ще й користь з мого опису пошиття буде)

Потрібно було пометикувати, як все зробити акуратно, без зайвих підгинів деталей, які б надмірно потовщили шви. Зигзаг допоміг, ним усі кишеньки пришивала і застібку-блискавку. Вирішила, що вдало буде обшити відразу усю деталь гаманця начисто підкладковою тканиною, щоб потім тільки скласти навпіл і прошити прямо зверху вкрай бокові шви. 

Я схиляю голову перед кмітливістю без інструкції повністю пройти шлях створення портмоне. Дякую за сміливий пост! Сміливий для мене тому, що завжди хотілося паспорт вкласти у власноруч вишиту обкладинку, а тут... Як згадаю, як в сумці все брижчить та царапає ниточки, то відкладаю на потім, коли буде винайденим ламінат для поверхні вишивки. 

Світлано, дуже приємно читати ваш кометар. Бо я довго саме "винаходила" суто технічну часть конструкції і пошиття. А я ж ще той "любитель" шити без інструкцій і готових викрійок) Але я здолала це завдання, бо дуже хотіла догодити дитині.
До речі, у мене є МК з пошиття вишитої обкладинки для паспорта. При чому це робота моєї доньки, а вона практично не шиє. І впоралася з цим.

https://burdastyle.ua/masterclasses/vyshyta-obkladynka-dlya-pasporta/

Ооо, Олено, я мов новорічний подарунок отримала :) Тепер буду передивлятися всі малюнки, це таке задоволення!

Які гарнюні котики! І вишиті, і справжні!) Олено, дякую, що підняли настрій!

А наша кицюня саме хворіє.... Лікуємо, звичайно, але лікарі кажуть, що старість бере своє...((( 

Дякую, Лоро! 

Добре розумію настрій у такій сумній ситуації. Рік тому пішов наш 17-річний котик від тривалої хвороби... Ліки, уколи, підгузки... Білий котик так з ним прощався, досі сльози навертаються...