Як Фрайні Фішер

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 04.09.2015
  • складність:
Подобається  2
Поділитись:

Опис


08.03.2013

До 20-х років минулого століття жінки звільнилися від тісних корсетів, в моді свобода, знижена талія, сукні стають все коротшими.

До створення цієї сукні мене підштовхнула деяка схожість с героїнею австралійського серіалу «Леді детектив міс Фрайні Фішер». А також розділ «В дусі ретро» у Burda 2/2013, особливо сукня 2/2013-136. Від цієї моделі взяла верх для своєї сукні. Викрійка прекрасна. Розмір брала свій 38-й. Краще шити точно свій розмір по ОГ і ОС, посадка там досить щільна, розміром менше було б замалим.

Додала відвороти на рукавах і комір (зменшений і округлений на спинці) від блузи-жилету 6/2009-132. Спідниця від сукні 2/2000-116.

Спочатку зробила довжину сукні як в журналі по основній моделі 2/2013-136 – від талії 88 см. Зовсім не сподобалось, сукня виглядала довгим мішком в складках:) Залишила довжину від талії 70 см (висота полотнища спідниці 43 см). Мій зріст 170 см.

СКЛАДКИ: Робила розмітку на тканині прямими стібками, потім акуратно зметувала складки по розмітці, ретельно відпарювала з вивороту і з лиця через вологу тканину і з парою. Зняла наметування тільки коли сукня була повністю готова, перед підгинанням низу. Перед пранням по низу заметую  складки, після висихання сукні знову відпарюю через вологу тканину і знімаю наметування.

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Дуже гарно! Таки схожа :)

Дякую! Дуже люблю цей серіал і не в останню чергу через костюми героїнь.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня відрізна з розкльошеною спідницею

Сукня з прилеглим ліфом і розкльошеною спідницею моделює жіночні пропорції. Витончені волани на...

33.50грн.

Зараз переглядають

Сукня з приспущеною лінією плеча

Трикотажна сукня простого крою з приспущеною лінією плеча. ...

62.95грн.

Блузка шовкова з ефектом запаху

Шовкова блузка з ефектом запаху. Низ на кулісці. Маленькі рукавчики акуратно призборені. ...

62.95грн.