0

"Футляристий" мішечок

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 08.09.2015
6
Поділитись:

Опис


14.06.2015

Сукня 8/2014-106 B пошита з чудової американської бавовни для печворку з оригінальним принтом (це знову подарунок моєї подруги Юлі)))

Я помістила викрійку у відріз 1х1,10 м + смуга висотою 25 см з однотонної тканини для деталі по низу сукні.

Шила свій 38-й розмір без підгонок, зріст – 170 см.

Деталі сукні влізли ледь-ледь, з мінімальними припусками по 7 мм.

Довелося внести деякі зміни, які не вплинули на саму конструкцію схеми (додаю малюнок).

Спинку я зробила цільною, з’єднавши бокові частини спинки з її центральною деталлю. Фігурні рельєфи збереглися у вигляді виточок біля плечових і талієвих швів.

Деталь спідниці зробила з одним швом посередині спинки. На місці колишніх бокових швів залишилися тільки виточки від талії, що зберегли рельєф.

Вирішила подовжити сукню, але тканини було обмаль, тому додала по низу сукні однотонну смугу. Вона пришита так, щоб був ефект нижньої сукні, що трохи визирає.

У підсумку загальна висота спідниці (разом з однотонною смугою) – 53 см (46 см основна тканина + 7 см однотонної).

Довжина сукні від талії – близько 60-62 см (в журналі у більш довгої моделі 106А – 51 см).

Кишені не робила. Не вшивала «блискавку». Сукня нормально надягається без застібки.

Враження від сукні і тканини найприємніші! Впевнено рекомендую цю модель. Гарна для спекотних літніх днів і не тільки. З різних тканин підійде і для роботи, і для відпочинку.

Дуже сподобався крій. Як я помітила по варіантам на россійському ФФ, здається, не всі зрозуміли задум конструкторів з виточками на пілочці. Їх подовжували до талії. На мій погляд цього не потрібно робити. З оригінальними виточками у сукні утворюється силует дещо в стилі 20-х років. Акуратний зверху і з легким напуском над трохи зниженою лінією талії. Виходить такий трохи «мішечний» футляр або «футляристий» мішечок.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Знову дякую за опис ,сукня пречудова,i Вам лiчить.

Дякую, Ганно!

Уявляла собі цю сукню однозначно однотонною. Зараз моя думка змінилась! Дякую, що радуєте нас детальними описами. Під час творчих пошуків, такі прекрасні описи допомагають визначитись та полегшують роботу.

Тетяно, я теж не думала, що сукня по цій викрійці з тканини з малюнком буде такою цікавою. Принт насичений, але модель видно. Дуже часто вдягаю цю сукню.

Стильно! Тканина надзвичайна!

Так, тканина красива і дуже приємна.

Хіт продажу

№ викрійки 133
59.9