0

Теракотове пальто для сестри

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 20.09.2016
12
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь! Ну що, задощило? Осінь, одначе:) Час показувати пальто.

У сестри років 15 лежав відріз чудової чернігівської 100% пальтової шерсті. Це був шматок 160х180 см (цим і обмежена довжина виробу, тканини вистачило рівно на таку). Колір - така собі холоднувата теракота, найправдивіше переданий на першому фото. Чотири року тому тканина нарешті перетворилася на пальто. Сестра вибрала модель на свій смак. Це викрійка 10/2011#106.

Відразу відмовилася від застібки (пальто тільки підв'язується поясом), а по ходу справи захотіла пальто утеплити. Зупинили свій вибір на ватині, через те що він не такий об'ємний, як синтепон, до того ж і тепліший. А крім синтепону і ватину у нас нічого іншого в продажу і не було. Ватином продубльовані всі необхідні деталі підкладки крім нижньої деталі рукавів. Перед розкроєм ватин для усадки випрала вручну в помірно гарячій воді, а для більшої тонкості потім сильно припрасувала з парою. Підкладку зробила відлітною, краї підбортів обробила косою бейкою, під них і пришила утеплену підкладку (див.фото).

У сестри ОГ і ОТ 38 р-ру, ОС - 36-й. Я кроїла саме 36-й р-р, і навіть з утепленням він нормально сів, так що за бажанням можна брати викрійку на розмір менше. Зріст сестри 162 см, довжина пальта по спинці 87см.

Середню деталь спинки зробила цільною, без шва. Також задля економії витрати тканини поєднала в одну деталь бокові частини переду і спинки. У рельєфних швах переду зробила кишені. Викрійка пальта чудова! Рукав входить в пройму ідеально без проблем.

На "груповому" фото зі спини я теж марширую у пальті схожого кольору. Про нього трохи згодом:)

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Чарівно!!!!!! І пальто, і дівчина в ньому, і фото! Особливо останнє - додало настрою. 

Дякую, Наталіє! Фотографувалися в наших пальтах восени 2012 року. Було весело:) 

Насправді я ногою відкидаю якусь гілку зі стежки, а вийшло ніби марширую)))

Олено! Дуже класні вироби. Подібні пальта і зараз актуальні: широкі лацкани, А-силует. І колір - в тренді. Універсальна річ. І з джинсами, і до підборів пасує. Супер!

Дякую, Таню! Викрійка дуже популярна і не втрачає актуальності. Тому і вирішила показати це пальто, хоча пошите воно вже чотири роки тому.

І колір пальто, і фото такі осінні-осінні! Олено, Вашій сестрі пощастило з сестрою!)  

Дякую, Лоро! На себе шити якось легше. А для рідних - більше відповідальності, намагаюся зробити все якнайкраще.

  Які гарні пальто! Такі затишні та стильні! Колір дуже сподобався, такий тепло-осінній. Власницям дуже пасує!

  Олено! Дякую за детальний опис та подробиці пошиття. Завжди знаходжу для себе щось корисне, що може знадобитись при пошитті схожих речей. 

Ірино, завжди уважно перечитую описи пошиття моделі, яку обираю. Дуже вдячна майстриням, які детально діляться подробицями роботи з конкретною викрійкою чи матеріалами. І сама намагаюся хвалитися своїми роботами з користю:)

Дякую за коментар!

Красивое пальто. Цвет бесподобный, девушке к лицу.

Дякую, Анжеліко! Приємно читати ваш коментар.

Красивое, уютное, осеннее пальто. Вашей  сестричке оно очень "к лицу" - цвет, фасон, длина всё её.

Интересная информация по вопросу работы с ватином. Спасибо.

А я когда дочке шила пальто, утепяла с помощью "шерстепона", а в рукава  не поставила, побоялась лишнего объёма. Дочка попросила в следующий раз обязательно ставить и в рукав.  

Катерино, дякую! Саме зараз я  збираюся шити своїй доньці пальто. Утеплювати будемо слімтексом. Вже мала досвід з ним. Сподобався.