0

Оригінальна сумка-рюкзак з каталогу 1/2018

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 10.08.2019
10
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

І знову проект за викрійкою з електронного каталогу Burda. Цього разу пошила з нього для доньки сумку-рюкзак.

Модель цікава тим, що на задній стінці у неї є велика кишеня, в яку можна сховати верхню частину лямок, а знизу є окреме потайне відділення з боковими входами, в яке ховаються нижні частини лямок. Причому велика кишеня, хоч з лямками усередині, хоч без них, також абсолютно функціональна саме як кишеня. Зверху у неї є застібка на кнопку. Дуже зручно, що кишеня розташована на задній стінці і прилягає до спини під час носіння рюкзака. Це ускладнює доступ до кишені для сторонніх.

Всередині у рюкзака є кишенька на блискавці і дві накладні об'ємні кишені, наприклад, для телефона та гаманця. Зверху сумка має застібку-блискавку і дві ручки.

Витрата матеріалів як в інструкції (по 80 см основної тканини і підкладкової). Використала джинсову тканину, всі деталі продублювала звичайним флізеліном. Для підкладки в магазині запропонували взяти поліестеровий габардин. Дуже слушно, тепер усім раджу для підкладки в сумки його використовувати.

І донька, і я дуже задоволені сумкою. При зовній лаконічності вона досить хитромудро сконструйована на задній стінці, там, де ховаються лямки. Якби не докладна ілюстрована інструкція з пошиття, я навряд чи розібралася б, як правильно зібрати докупи цей "бутерброд" з кишень, підкладки, задньої стінки і планки, до якої пришиті лямки. Але, як і завжди, просто виконувала інструкцію крок за кроком, іноді навіть не зовсім розуміючи, чому робиться саме так. Але по завершенню "зборки" все стало на свої місця. Давно я не шила так цікаво)

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Сумка дійсно дуже оригінальна!!!Я впевнена, що всі, хто побачить цю сумку у вашої донечки, будуть цікавитись, де вона її придбала)))

Дякую, Олено! Сподіваюсь, так і буде)

Мені дуже сподобалась така сумка.Дякую за детальний опис і фото.Розміри універсальні, рюкзак не великий , не маленький і ,тому і учениці підійде , і студентці

Дякую, Таню! До того ж сумка чудово поєднується майже з будь-яким одягом: і з джинсами, і з сукнями.

Гарний рюкзак, а те що його можна носити в якості сумки, додає йому ще більше затребуваності. Ваші детальні фото відроджують бажання мати його в себе.

Дякую, Катерино! Мені здається, цей рюкзак пасуватиме до вашого гардеробу і стилю.

Бомбезна сумка!!!!!

Дякую, Надю! Приблизно так я і відреагувала, побачивши цю сумку серед моделей каталогу)

Гарна та якісна вийшла сумка! Останнім часом мені все більше подобається шити більш складні речі, наприклад, як Ваша сумка. Де багато швейних вузлів, і треба весь процес розбирати по-кроково.

Дякую за підказку про габардинову підкладку.

Дякую за відгук, Олю! Чомусь мені самій не спадало на думку таке використання габардину. Яка ж я вдячна продавчині) Габардин міцний, робить сумку в цілому більш цупкою, до того ж кольорова гама у нього широка і ціна дуже помірна.

Хіт продажу

№ викрійки 105 А
69.9грн