0

З Днем народження, burdastyle.ua!

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 03.09.2016
4
Поділитись:
Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

  Дякую команді BURDASTYLE.UA за цікавий сайт, за можливість спілкування та обміну досвідом, за цікаві статті, майстер-класи, поради, анонси!

  Бажаю процвітання, подальшого розвитку, натхнення, цікавих проектів!

  Дякую, що ви є!

   

Долучаюсь до привітань))) З Днем Народження! Бажаю розвитку, процвітання і щоб с кожним роком сайт ставав ще більш цікавим і популярним! Дякую вам за вашу роботу, і за те, що даєте змогу спілкуватися с однакодумцями і такими талановитими людьми. 

Зі святом!))

З першим, ще маленьким, але юбілеєм!!!

За цей рік, завдяки команді Burdastyle.ua, сайт не просто впевнено став на ноги, а й виріс до непередбачених розмірів. Скільки форумчанок здобули безцінний досвід, скільки порад ми тут прочитали, скільки нових однодумців знайшли. З якою любов'ю Ольга Юрьєва готує кожен майстер-клас, кожну статтю і анонси нових номерів. 

Я вже не уявляю як я раніше жила без цього сайту. Я не пам'ятаю такого дня, щоб хоч на хвилинку я не відкрила сторіночку сайту.

Дякую всій команді Burdastyle.ua за все , що вони роблять з такою любов'ю!

 

Дівчата, дякую за привітання! Наш сайт молодий та перспективний. Особливо з такими друзями, як ви:) Дуже рада новим знайомствам серед захоплених рукоділлям. Ще раз вітаю всіх!

Раптом хто пропустив, привітання редакції тут http://burdastyle.ua/news/den-narodzhennya-saytu

Хіт продажу